J-effect
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

pareri

In jos

pareri Empty pareri

Mesaj Scris de mih Vin Aug 08, 2008 12:51 am

well...a dat domnu' sa termin si anime'ul asta. mai bine zis..sa se termine el ca difuzare. 6 episoade x 44 min. Sleep
ce pot sa spun...in mare parte m-a cam dezamagit. la inceput vedeam ceva mai putin happy ending si naked females-scenes. <_< nu pot spune nici ecchi nici hentai..ca nu e cazu O_O
personaju' preferat? eipos[sau apos]. binenteles ca nu o sfarseste chiar pe roze.. e presonajul cel mai negativ. e gardianul curent al yggdrasilului[chestia aia mare pe care nu o pot vedea decat femeile imortale si ingerii >_> si care trimite spori din care 1 la 1 miliard parca e capabil sa formeze ce am zis mai devreme]. nu e nici tip nici tipa...nare gen O_O a fost atins de un spor d-ala si a devenit un fel de kami...ca deh. numai femeile devin imortale si barbatii se transforma in ingeri dar traiesc numa o zi. el traieste non-stop[@_@] si are puterile unui inger. de ce imi palce eipos? pt ca a stiut cum sa ii manipuleze pe aia cu bani, are tendinte grave de sadic O_O si vrea sa ramana gardianu' yggdrasiului forever Wink[si eu sunt nebuna dupa putere n_n]
sunt multe motive..si ultima scena in care apare el e chiar ;_;.

rin? era personaju principal..dar nu ma impresionat decat in primele episoade... apoi..am ramas cu un gust acru de bitch.
mimi-eeh..e desteapta si faza cu calculatoarele e chiar wow. in rest... Rolling Eyes
maeno family? shit happens :-??

cam atat. nu cred ca o sa primesc multe raspunsuri la acest topic..dar sa mai postez si io ^^
mih
mih
Admin
Admin

feminin
Numarul mesajelor : 1168
Varsta : 31
Localizare : Yakuza
Stare de spirit : exista?
Respectarea regulilor : pareri 111010
Inscriere : 03/02/2008

http://pakemono-chan.deviantart.com

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum