J-effect
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Persoanjul preferat

4 participan?i

In jos

Persoanjul preferat Empty Persoanjul preferat

Mesaj Scris de Myu~ai Joi Mai 29, 2008 8:42 am

Dupa cum am mai mentionat imi place Kame ptr simplul fapt ca este un pur sange.Are puteri extraordinare si nimeni nu indrazneste sa zica ceva in fata lui,cu toate ca datorita acestor lucruri duce o viata cam singuratica -.-' Imi mai place si Aido aka "Idol" ptr k e super funny la unele,chiar ma amuza faptul ca e copilaros si un pic cam ametit,totusi doar pare asa ptr k atunci cand vrea ceva devine f periculos ^^'Imi place si directorul Kaien ptr k seamana un pic cu Aido,pare o fire mereu vesela si dusa pe alta planeta mai ales cand e in preajma lui Yuki,totusi el este cel care conduce academia si care are grija de toti.
Myu~ai
Myu~ai
FanClub Death Note
FanClub Death Note

feminin
Numarul mesajelor : 108
Varsta : 32
Localizare : In a tragedy
Stare de spirit : who the hell cares?
Inscriere : 06/02/2008

Sus In jos

Persoanjul preferat Empty Re: Persoanjul preferat

Mesaj Scris de magicb Sam Aug 02, 2008 5:39 pm

Personajul meu preferat e Mr. Ex Vampire Hunter and the Super Cute Director of The Cross Academy; sunt una si aceeasi persoana. Imi place tipul ca e haios si cam are aere de gay cand se prosteste. Imi aminteste de Naoki din Nana. E destul de visator si ambitios. El e cel care spera cel mai mult ca pace dintre oamenii si vampiri sa dureze.
Desigur, imi plac si Yuuki si in special Zero, al carui corp e ^o^".
magicb
magicb
FanClub Death Note
FanClub Death Note

feminin
Numarul mesajelor : 609
Varsta : 36
Localizare : miau
Stare de spirit : vreau sa dorm :|
Inscriere : 03/02/2008

http://magicb-diary.blogspot.com

Sus In jos

Persoanjul preferat Empty Re: Persoanjul preferat

Mesaj Scris de mih Sam Aug 09, 2008 2:41 pm

mm..imi place si yuuki. dar cel mai mult imi plac zero si sayori[prietena lui yuuki].
zero-nu e evident? ok nu e. a avut puterea sa mearga mai departe..se lupta cu jumatatea vampir pe care o uraste...desi frasu i-a facut ce i-a facut nu vrea sa se razbune si nu vrea sa ii raneasca pe cei din jur[cu exceptia vampirilor]. e puternic dar are limite. asta arata ca e om :-??sper sa reuseasca sa isi invinga jumatatea evil.[mai vreau capitole noi la manga TT_TT]
sayori[sau yori-chan]-e cam sarcastica dar tine cu adevarat la yuuki[vezi in manga : ))]. e smart si draguta. pacat ca nu s-ar face un anime cu ea personaj principal. e simpatica ^^ nu prea pot sa zic multe la ea..ca nu apare des. ;_;
mih
mih
Admin
Admin

feminin
Numarul mesajelor : 1168
Varsta : 31
Localizare : Yakuza
Stare de spirit : exista?
Respectarea regulilor : Persoanjul preferat 111010
Inscriere : 03/02/2008

http://pakemono-chan.deviantart.com

Sus In jos

Persoanjul preferat Empty Re: Persoanjul preferat

Mesaj Scris de Yuurisu Sam Aug 07, 2010 11:25 pm

Yuuki FORTHEWIN! XD
I mean, stiu ca e logic sa'mi placa personajul principal , da' she's the one! Si e si pureblood, face un cuplu perfect cu Kaname care *spoiler* chiar daca nu e fratele ei adevarat, he really loves her :3 *end of spoiler*
Abia astept sa invete sa'si controleze puterile , and then she'll kick to death those evil purebloods like the one that wounded her >:3

Second fave charrie: Kaien Cross.
He's. just. adorable.
Faza in care Yuuki a aflat ca el a fost un vampire hunter, ea a zis ca nu'i pasa si el de dupa o carte 'Yuukiiii~'
Too kawaii
caos cat
Yuurisu
Yuurisu
Membru nou
Membru nou

Numarul mesajelor : 5
Varsta : 113
Inscriere : 07/08/2010

Sus In jos

Persoanjul preferat Empty Re: Persoanjul preferat

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum