J-effect
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Personajul preferat

+9
Fallen Angel
RealTime
Akaete
Phoenix
Tourniquet
daniela
ELLAangels
Mahoro
Kikyo
13 participan?i

In jos

Personajul preferat Empty Personajul preferat

Mesaj Scris de Kikyo Mier Ian 02, 2008 9:08 pm

Mie imi place Sasuke deoarece e frumos si dragut si se crede desre el ca e mai puterinc decat Naruto dar nu e asa pentruca Naruto are in iel vulpea cu 9 colti cat
Kikyo
Kikyo
Moderator
Moderator

feminin
Numarul mesajelor : 363
Varsta : 28
Localizare : Braila
Stare de spirit : x_x I hate the life!
Respectarea regulilor : Personajul preferat 111010
Inscriere : 30/12/2007

Sus In jos

Personajul preferat Empty Re: Personajul preferat

Mesaj Scris de Mahoro Mier Ian 02, 2008 10:20 pm

Sincera sa fiu ,imi place Naruto Very Happy .O fi Sasuke frumos,dar pentru mn chestia asta nu inseamna prea mult Razz si Naruto e dragut si imi place ca-i mai fraier de felul lui.Deci il aleg pe Naruto. angel
Mahoro
Mahoro
Membru junior
Membru junior

feminin
Numarul mesajelor : 58
Varsta : 30
Inscriere : 01/01/2008

Sus In jos

Personajul preferat Empty Re: Personajul preferat

Mesaj Scris de ELLAangels Mier Ian 09, 2008 11:06 pm

Imi place cel mai mult de Naruto.Este glumet, mai copilaros, se distreaza, si mai ales cand vine vorba de o lupta, el este primul!! Chiar daca ar pierde, pe el nu il intereseaza.De aceea mai imi place la el felul de a se antrena, si ca nu se da batut atat de usor! Asta imi place la Naruto! Smile
avatar
ELLAangels
Membru nou
Membru nou

Numarul mesajelor : 9
Varsta : 31
Inscriere : 09/01/2008

Sus In jos

Personajul preferat Empty Re: Personajul preferat

Mesaj Scris de daniela Joi Ian 10, 2008 8:14 pm

hm.. nu prea am ce sa aleg. sasuke e un incapatanat infumurat, sakura se crede prea buna pt ceilalti... iar naruto e personajul principal. nu prea gasesc personaje care sa imi placa. il mai urmaresc din cand in cand atunci cand se uita sora mea la bucatarie si trebuie sa mananc acolo. dar dak ar trebui sa aleg l-as alege pe gara.(cred ca asa il cheama pe cel cu "butoiul" de nisip) I love you
daniela
daniela
V.I.P
V.I.P

feminin
Numarul mesajelor : 2384
Varsta : 31
Localizare : Iasi
Stare de spirit : monkey-maddness XD
Inscriere : 01/01/2008

Sus In jos

Personajul preferat Empty Re: Personajul preferat

Mesaj Scris de Tourniquet Mar Feb 05, 2008 4:52 pm

hmmm.....la mn e sasuke uchiha(am scris corect??)...pentru ca...cum a zis si Kikyo e frumos ,dragut, puternic(cica)...si etc ^^...si imi mai place la el ca e foarte..cum sa zic...e foarte... "rece"
Tourniquet
Tourniquet
Moderator
Moderator

feminin
Numarul mesajelor : 1534
Varsta : 31
Localizare : Adjud
Stare de spirit : mai conteaza??
Inscriere : 02/02/2008

http://darkicewolf.piczo.com

Sus In jos

Personajul preferat Empty Re: Personajul preferat

Mesaj Scris de Phoenix Joi Feb 07, 2008 12:47 pm

hmm....imi place la rock lee,ca se antreneaza mult,foloseste doar tay-jutsu,si vrea sa il invinga pe sasuke,si sa devina un winner (dar la cum arata,cu freza aia si cu sprancenele alea stufoase ah mai bine zic PAS)
Phoenix
Phoenix
Membru avansat
Membru avansat

masculin
Numarul mesajelor : 265
Varsta : 32
Localizare : Pe aici pe undeva...
Stare de spirit : Today im Sad..tomorow ill be Happy
Inscriere : 31/01/2008

Sus In jos

Personajul preferat Empty Re: Personajul preferat

Mesaj Scris de Akaete Vin Mar 21, 2008 1:47 pm

Sasuke Uchiha(am avut o mica obsesie p/u el).Si nu pentru faptul ca "e frumos si puternic" ci pentru faptul ca e genul de personaje care-mi place mie.A avut o copilarie grea la inceput,tot stand in umbra fratelui sau,si ceva si mai greu cand a vazut moartea clanului(asta e o trauma psihologica uriasa pentru un copil,bravo lui ca nu si-a iesit di minti).Din cauza asta a si devenit atat de inchis in sineChiar daca nu e cel mai puternic de acolo,are putere si mult potential.In plus,are parl negru japan4
Akaete
Akaete
Membru avansat
Membru avansat

feminin
Numarul mesajelor : 601
Varsta : 35
Localizare : World of Dark Angels
Stare de spirit : depressed
Inscriere : 25/02/2008

Sus In jos

Personajul preferat Empty Re: Personajul preferat

Mesaj Scris de RealTime Sam Mar 29, 2008 10:24 pm

Well personajul meu preferat e Gaara ^^
A avut un sfarsit tragic,si pentru asta vrea sa se razbune prin omorand oamnei,mai ales pentru setea lui de sange dar Naruto il face sa revina la normal o.O,si asa el devine bun si nu mai vrea sa omoare lumea si devine Kaekage si toata lumea il iubeste...happy ending yaay ^__^
RealTime
RealTime
Membru nou
Membru nou

Numarul mesajelor : 11
Varsta : 33
Inscriere : 27/03/2008

Sus In jos

Personajul preferat Empty Re: Personajul preferat

Mesaj Scris de Fallen Angel Vin Apr 11, 2008 11:13 pm

Personajul meu fav feminin este Sakura[shippuden]
este pooternioka/ambitioasa/curajoasa/hotarata^^[datorita lui Tsunade]
dar shi sasuke este frumos/mistreios/y cool
..and naruto=are o inima MARE^^
Fallen Angel
Fallen Angel
FanClub Death Note
FanClub Death Note

feminin
Numarul mesajelor : 19
Varsta : 30
Stare de spirit : CrazZy
Inscriere : 06/04/2008

Sus In jos

Personajul preferat Empty Re: Personajul preferat

Mesaj Scris de w_merc Mier Mai 14, 2008 6:31 pm

Neji <3... ( cel de dupa lupta cu naruto din examenele chuunin, evident Very Happy ) :> e inca unul din acele cateva personaje cu un "absolute defense" ( ar trebui sa fie mai putine... dar ne plac si'asa )...

motivele ?!... umm... pai e impresionant tipu'... se vede pe el ca sufera (lol) si ca adora hug'urile >Very Happy< hug ... aaaaaaa si are paru' lung, par care prevad ca e si moaleeee ( pe deaspura )... kaos-hellokitty ... de asemenea e foarte talentat si vorbeste oleaca cam mult... iar in shippuden e cu exact un centimetru mai mic decat mine acum si are grupa sanguina 0 :>... imi mai place de el si ca e unic Smile) ( e singurul membru al clanului Hyuuga al carui nume nu incepe cu "H" :> )... si hobby'ul lui e meditatia b-)
w_merc
w_merc
Membru
Membru

masculin
Numarul mesajelor : 136
Varsta : 32
Localizare : mori!
Stare de spirit : MORI!!!
Inscriere : 13/05/2008

http://vladw.blogspot.com/

Sus In jos

Personajul preferat Empty Re: Personajul preferat

Mesaj Scris de Wendy Dum Mai 25, 2008 2:44 pm

Personajele mele preferate sunt Naruto si Gaara,dar cred ca il prefer mai mult pe Naruto.Imi place de el ca este haios si pentru ca are incredere in el ,vrand sa le dovedeasca celorlalti ca nu e un ratat si chiar nu e.
Wendy
Wendy
FanClub Death Note
FanClub Death Note

feminin
Numarul mesajelor : 12
Varsta : 30
Inscriere : 01/02/2008

Sus In jos

Personajul preferat Empty Re: Personajul preferat

Mesaj Scris de magicb Mar Mai 27, 2008 7:59 pm

Personaje preferate (muuuulte):

*La inceput Sasuke era preferatul meu, dar cand si-a parasit prietenii (prietenia e ceva f.f.f.f.f.f....f important pentru mine), nu prea m-a mai incantat la fel de mult ca inainte ^^. Sasuke no Bakka!
*Tsunade e personajul meu feminin preferat! E cea mai tare!!! E super "baba". Face doar ce vrea, e agresiva, bla bla bla...e bestiala!
*Gaara, preferatul meu. Tace, dar face! Si el pana la urma a inteles ce e aia prietenie (nu ca Sasuke). E puternic, nu pentru ca il are pe Shukaku, ci pentru ca e, poate lupta cu propriile sale forte, nu folosindu-se de demonul ala.
*Anko Mitarashi (daca voi avea vreo veverita ii voi spune Anko Mitarashi), a fost eleva lui Oro-sama, are o poveste trista, isi pierduse memoria etc, dar e super ca personalitate.
*Ino, nu e o 'bitch' deloc, chiar daca unii doar asa o vad. E o fata puternica si a ajutat-o mult pe Sakura. Ce nu-mi place la ea e ca il place prea mult pe Sasuke(>.<). Prin ultimele episoade a recunoscut ca nu e atat de puternica, ceea ce e foarte greu de facut (sa recunosti ca nu poti ceva etc) si vrea sa devina mult mai bun. (I'm Ino's fan)
*Shikamaru! iiiiiiiiiiiiiii, il ador. Lazy, smart, perfect! Plus un bun lider care e gata sa-si dea viata pentru prietenii sai. Are ceva cu fetele...mendokuse guy.
*Temari. "daimakaitachi no jutsu" - ador cand foloseste jutsu-ul asta. Temari e buna(la lupte si al cum arata). Imi place cand se cearta cu Shikamaru pe tema "boys/girls". (ShikaXTemari's fan)
*Sakura. La inceput o detestam, era ingamfata, proasta, slaba, dar spre sfarsit a inceput sa-mi placa (de cand a inceput sa invete sa fie medic-nin..sau cum se cheama).
Si as mai putea scrie...lalalala. woops! am uitat chiar de Naruto(my bro).
*Uzumaki Naruto, e tot unul din personajele mele preferate si un model de urmat in viata; nu se da batut niciodata si pune mare accent pe prietenie. ^^
magicb
magicb
FanClub Death Note
FanClub Death Note

feminin
Numarul mesajelor : 609
Varsta : 36
Localizare : miau
Stare de spirit : vreau sa dorm :|
Inscriere : 03/02/2008

http://magicb-diary.blogspot.com

Sus In jos

Personajul preferat Empty Re: Personajul preferat

Mesaj Scris de megumi@haruko_haru307 Mier Sept 03, 2008 7:20 pm

eu zic ca este sakura o ador imi aduce aminte de mine japan4
imi place mult cea-ce resimte pt. sasuke nulai ca ea ii poate zice ce resimte....nu ca mine Sad
I fell so lonly... Crying or Very sad
megumi@haruko_haru307
megumi@haruko_haru307
Membru
Membru

feminin
Numarul mesajelor : 127
Varsta : 30
Localizare : world of darkness
Stare de spirit : I'm so sad :'(
Respectarea regulilor : Personajul preferat 221010
Inscriere : 07/06/2008

http://darknees-307-cat.hi5.com

Sus In jos

Personajul preferat Empty Re: Personajul preferat

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum