J-effect
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Daca ai putea schimba finalul unui anime sau manga

3 participan?i

In jos

Daca ai putea schimba finalul unui anime sau manga Empty Daca ai putea schimba finalul unui anime sau manga

Mesaj Scris de daniela Mier Apr 23, 2008 7:50 am

daca ai putea schimba finalul unui anime sau manga, care ar fi acel anime/manga si dc l-ai schimba/si cum?

un exemplu...

fiind primul meu manga citit pana la capat(si stiu ca v-am intebunit cu el... stati sa termin si chii's sweet home si to-love-ru Twisted Evil bwhahahha)as vrea sa ii schimb finalul manga-ului 'absolute boyfrined': finalul a fost foarte sadisfacator, in sensul ca, desi a murit iubitul ei, a ramas cu prietenul din copilarie, in speranta ca 'iubitul expirat' va reinvia... dar... mi s-a parut asa de trist incat am fost trista toata ziua... tot prin manga-ul ala, mai era o fata...ceva cu 'm'.. am uitat cum o chema... daca soushi ar fi ramas cu ea....riiko ar fi ramas cu night...si nu ar fi murit.. dar era cam evident... cred ca finalul ala pe care il are i se potriveste mai bine ^^
daniela
daniela
V.I.P
V.I.P

feminin
Numarul mesajelor : 2384
Varsta : 31
Localizare : Iasi
Stare de spirit : monkey-maddness XD
Inscriere : 01/01/2008

Sus In jos

Daca ai putea schimba finalul unui anime sau manga Empty Re: Daca ai putea schimba finalul unui anime sau manga

Mesaj Scris de Akaete Joi Apr 24, 2008 2:54 pm

Well...Eu as schimba finalul la Gravitation.Mai bine zis nu l-as schimba dar as adauga cateva episoade noi.Parerea mea e k in Gravitation e prea putina actiune(nu ma refer la sex).De fapt ea este,dar episoadele is putine.
L-as mai schimba si pe cel de la Loveless.Urasc sa fiu lasata cu ochii in soare.Adica,arata cum ei se tin de maina si nush pe unde se duc.Si tipul ala care statea sub crengi(de ce oaere nu a cazut una sa-l omoare?)era Seimai sau totusi era Nisei?P/u a afla asta,trebuie sa citesc manga,iar mie sa citesc manga nu-mi place.L-as schimba asa,incat si lui Soubi,si lui Ritsuka sa le apara pe undeva numele "Loveless"(dc Soubi?Mie mi se pare logic.Adica,numele "Beloved" la el nu a vrut sa apara,ne?Daca este fighterul lui Ritsuka intradevar,dar nu a lui Seimei?Ar fi ataaat de romantiku *_*)Si Ritsuka sa se mute la Soubi(caci mama lui cred k il va omori cu totul).Serios,cand am vazut sfarsitul am vrut sa sparg compul.In rest...park nu mai sunt...poate si sunt...dar le scriu alta data ^_^
Akaete
Akaete
Membru avansat
Membru avansat

feminin
Numarul mesajelor : 601
Varsta : 35
Localizare : World of Dark Angels
Stare de spirit : depressed
Inscriere : 25/02/2008

Sus In jos

Daca ai putea schimba finalul unui anime sau manga Empty Re: Daca ai putea schimba finalul unui anime sau manga

Mesaj Scris de Shu&Inori Mier Noi 07, 2012 4:21 pm

Dace as vrea sa schimb ceva la un anime ar fi Sfarsitul din Guilty Crown as face in asa fel ca Inori sa nu moara si sa ramana cu Shu
Shu&Inori
Shu&Inori
Membru nou
Membru nou

masculin
Numarul mesajelor : 3
Varsta : 25
Inscriere : 06/11/2012

Sus In jos

Daca ai putea schimba finalul unui anime sau manga Empty Re: Daca ai putea schimba finalul unui anime sau manga

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum