J-effect
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

daca asta ar fi ultima ta zi pe pamant...

In jos

daca asta ar fi ultima ta zi pe pamant... Empty daca asta ar fi ultima ta zi pe pamant...

Mesaj Scris de daniela Sam Aug 23, 2008 3:02 pm

daca asta ar fi ultima ta zi pe pamant... ce ai face?
acum, serios, ce ai face? (fara sa te prostesti si sa zici ca te/ai culca cu toti acre ti-ar iesi in cale si ca ai manca 10 kg de ciocolata cu mustar)

eu:

as imbratisa singura persoana pe care nu am lasat-o niciodata sa ma inbratiseze, facand-o sa creada ca o urasc, desi imi este prietena.
as scrie toate dorintele mele pe o foaie si as ingropa-o langa pestera pe care am descoperit-o intr-o zi cand eram la un picnic la padure.
mi-as pune cateva lucruri la care tin intr-un cufar si l-as ingropa in spatele gradinii.
as face in asa fel incat sa nu-mi fie frica de cai si as calari unul.
m-as da intr-un montain russe chiar daca am rau de miscare.
as invata sa fac balet.
as face poze cu fetze haioase cu toti pe care ii cunosc.
as manca 2 borcane de miere de albine fara sa beau apa dupa ca sa fiu sigura ca imi voi aduce de gustul ei si in viata de apoi.(albinele sufera de ccd - colonial colapse disorder - o chestie mai complicata. explic mai tarziu. sfat: pretuiti mierea si albinile cat le mai aveti, caci fara ele jumate din tot ceea ce vedeti ar disparea si ati manca numai terci iar voi va trebui sa polenizati florile in locul lor.)
le-as spune tuturor ca ii iubesc asa cum sunt si le-as multumi pentru tot.( fiecare persoana ma 'modifica' intrr-un anumit fel, in sensul ca iau ceva din personalitatea lor, adica sunt o 'amestecatura' a tuturor personalitatilor celor pe care i-am intalnit pana acum)
as dona cat de mult sange pot.
as scrie o scrisoare cu tot ceea ce as fi vrut sa mai spun si as lasa-o langa ursuletul meu pe care il am de la gradinita.
as ruga pe ceilalti ca dupa ce mor sa donez tot ceea ce pot dona din mine iar restul sa fie ars si aruncat in lacul in care era sa ma inec acum 2 ani.

(scuze pt greselile de scris. ^^" nu mai stau sa corectez)

Rolling Eyes asta e tot ce as face, cred.
daniela
daniela
V.I.P
V.I.P

feminin
Numarul mesajelor : 2384
Varsta : 31
Localizare : Iasi
Stare de spirit : monkey-maddness XD
Inscriere : 01/01/2008

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum