J-effect
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

poze cu userii

+20
w_merc
roses_of_doom
EvilCatMitzy
happy_berry
aiko-chan
Akaete
Ayume
Ryuk
Tatsumi
Rinoa
magicb
Squall
Phoenix
mih
Tourniquet
Kuriko
Ana-Anibas
Kikyo
Namiko
daniela
24 participan?i

Pagina 5 din 7 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Urmatorul

In jos

poze cu userii - Pagina 5 Empty Re: poze cu userii

Mesaj Scris de Tourniquet Dum Apr 13, 2008 12:11 pm

si tu esti de treaba sa stii ;Wink nu te mai mint singur Smile)

hmm..e bon de ea^^ e bine asa^^ ce nas da sa fiu ca ea;))
Tourniquet
Tourniquet
Moderator
Moderator

feminin
Numarul mesajelor : 1534
Varsta : 31
Localizare : Adjud
Stare de spirit : mai conteaza??
Inscriere : 02/02/2008

http://darkicewolf.piczo.com

Sus In jos

poze cu userii - Pagina 5 Empty Re: poze cu userii

Mesaj Scris de aiko-chan Dum Apr 13, 2008 8:19 pm

thanks a lot mihaitza Razz lot of kisseeeeees for my tomodachi ... eo am 14...dar poza e facuta de vara trecuta...aa...nu prea aveam c sa pun...gomen tirelang dar acum nu m-am schimbat prea mult...doar ca am breton...daca vreti pun si una recenta...si mai vreau poze q mihai...prea a iesit super...eh,ce sa facem,baieti dragutzi p forum...sa ma obisnuiesc...si again momo chan Razz cuuute

eo...nu sunt ceea ce par...adika nu sunt chiar cea mai fericita fata din lume...izbucnesc in plans din...aproape orice care ma afecteaza...si nu prea am prieteni...si aia p kre ii mai am dau semne k nuj...nu le pasa...si am promis sa nu mai ma deschid nimanui...sa nu mai zik c simt...sa nu mai vorbesc cu nimeni...inafara de...a special person


poze cu userii - Pagina 5 Pictur13





poze cu userii - Pagina 5 Pictur14


Ultima editare efectuata de catre aiko-chan in Mar Apr 15, 2008 9:08 pm, editata de 1 ori
avatar
aiko-chan
Membru
Membru

feminin
Numarul mesajelor : 155
Varsta : 30
Stare de spirit : happy
Inscriere : 26/03/2008

Sus In jos

poze cu userii - Pagina 5 Empty Re: poze cu userii

Mesaj Scris de Tourniquet Lun Apr 14, 2008 11:33 am

off: da un edit la post si hmm..is 2 poze??dak da punele una sub alta plz...


si ehh... totusi..poate asa e... dar asa pari:P fericita si lipsita de probleme...sau mai bine zis ..pari genul acela de persoane care poate trece peste probleme...ceea ce e bine Razz
Tourniquet
Tourniquet
Moderator
Moderator

feminin
Numarul mesajelor : 1534
Varsta : 31
Localizare : Adjud
Stare de spirit : mai conteaza??
Inscriere : 02/02/2008

http://darkicewolf.piczo.com

Sus In jos

poze cu userii - Pagina 5 Empty Re: poze cu userii

Mesaj Scris de Ryuk Lun Apr 14, 2008 9:46 pm

Lucia ce marfa iti sta in masina Smile cheers super tare Smile
lol ce naspa arat kaos rire poze cu userii - Pagina 5 S7300310

poze cu userii - Pagina 5 S7300711
Ryuk
Ryuk
FanClub Death Note
FanClub Death Note

masculin
Numarul mesajelor : 229
Varsta : 30
Localizare : cine stie?
Stare de spirit : I hate myself.
Inscriere : 01/04/2008

Sus In jos

poze cu userii - Pagina 5 Empty Re: poze cu userii

Mesaj Scris de Akaete Mier Apr 16, 2008 9:33 pm

Sper ca nu se supara nimeni...mai pun o poza mai clara...p/u k mi sa spus k seaman cu Bou...nu cred ca ii adevarat.Poate vi sa parut in cele anterioare?Anyway....
poze cu userii - Pagina 5 Akaete-me-is-creepy-right____
Cativa mi-au zis k aici seaman cu o papusa Suspect cred k ziceau de alea din filmele de groaza
Akaete
Akaete
Membru avansat
Membru avansat

feminin
Numarul mesajelor : 601
Varsta : 35
Localizare : World of Dark Angels
Stare de spirit : depressed
Inscriere : 25/02/2008

Sus In jos

poze cu userii - Pagina 5 Empty Re: poze cu userii

Mesaj Scris de Ryuk Mier Apr 16, 2008 9:57 pm

super tare chiar semeni Smile dar din poza aceea nu iti dau 19 ani .. Arrow What a Face
Ryuk
Ryuk
FanClub Death Note
FanClub Death Note

masculin
Numarul mesajelor : 229
Varsta : 30
Localizare : cine stie?
Stare de spirit : I hate myself.
Inscriere : 01/04/2008

Sus In jos

poze cu userii - Pagina 5 Empty Re: poze cu userii

Mesaj Scris de Akaete Mier Apr 16, 2008 10:22 pm

rire Nu am 19 ani...abia acum afli?Nu seaman chiar de 19 ani,dar mi se spune k seaman de 16...lol
Ms,dar seaman cu cn?
Akaete
Akaete
Membru avansat
Membru avansat

feminin
Numarul mesajelor : 601
Varsta : 35
Localizare : World of Dark Angels
Stare de spirit : depressed
Inscriere : 25/02/2008

Sus In jos

poze cu userii - Pagina 5 Empty Re: poze cu userii

Mesaj Scris de Ryuk Mier Apr 16, 2008 10:35 pm

dar cati ani ai ? pana la urma? Question
Ryuk
Ryuk
FanClub Death Note
FanClub Death Note

masculin
Numarul mesajelor : 229
Varsta : 30
Localizare : cine stie?
Stare de spirit : I hate myself.
Inscriere : 01/04/2008

Sus In jos

poze cu userii - Pagina 5 Empty Re: poze cu userii

Mesaj Scris de magicb Joi Apr 17, 2008 4:57 pm

Akaete a scris:Sper ca nu se supara nimeni...mai pun o poza mai clara...p/u k mi sa spus k seaman cu Bou...nu cred ca ii adevarat.Poate vi sa parut in cele anterioare?Anyway....
poze cu userii - Pagina 5 Akaete-me-is-creepy-right____
Cativa mi-au zis k aici seaman cu o papusa Suspect cred k ziceau de alea din filmele de groaza

cine a spus asta are nevoie urgenta de ochelari
de ce oamenii tre sa semene cu altii? Suspect

poza cu eu:
poze cu userii - Pagina 5 Andree10
magicb
magicb
FanClub Death Note
FanClub Death Note

feminin
Numarul mesajelor : 609
Varsta : 36
Localizare : miau
Stare de spirit : vreau sa dorm :|
Inscriere : 03/02/2008

http://magicb-diary.blogspot.com

Sus In jos

poze cu userii - Pagina 5 Empty Re: poze cu userii

Mesaj Scris de happy_berry Vin Apr 18, 2008 3:01 pm

pun si io,k nu am pus...de toate felurile...

stil harajuku
poze cu userii - Pagina 5 Happy-berry-16__
poze cu userii - Pagina 5 Happy-berry-17__
poze cu userii - Pagina 5 Happy-berry-23__
poze cu userii - Pagina 5 Happy-berry-24__

stil gotic
poze cu userii - Pagina 5 Happy-berry-30__

k ancafe
poze cu userii - Pagina 5 I5yQQE966582-02
poze cu userii - Pagina 5 Happy-berry-11__
poze cu userii - Pagina 5 Happy-berry-18__

k o prietena
poze cu userii - Pagina 5 Happy-berry-21__

desenele mele
poze cu userii - Pagina 5 Happy-berry-12__

restu...
poze cu userii - Pagina 5 Happy-berry-20__
poze cu userii - Pagina 5 Happy-berry-27__
poze cu userii - Pagina 5 CJ14E386857-02


sorry dak is prea multe...
happy_berry
happy_berry
FanClub Death Note
FanClub Death Note

feminin
Numarul mesajelor : 21
Varsta : 30
Inscriere : 17/04/2008

http://deathnote.forumotions.net/

Sus In jos

poze cu userii - Pagina 5 Empty Re: poze cu userii

Mesaj Scris de Tourniquet Vin Apr 18, 2008 8:54 pm

wahhh.... sooper :X:X:X macar tu ai haine stil...hmm.. de toate ^^ eu abia gasesc negre pe la mine prin oras...numai ca mama mi-a laut o bluza rosie si una maro inchiiiiis rhoo nu imi prea place ca e rosie...ehh... in rest din negru nu ma scoti Neutral ma mir totusi cum de INCA nu au comentat profii de imbracamintea mea

si sa vad..cred ca o sa pun si eu ceva poza cu mine...nu am mai pus :-?

una editata de mine..si e MOV nu ROZ Smile) (cred ;rire: )

poze cu userii - Pagina 5 E6qbk758123702eb5

mie una imi place asta... da nuj dc...
poze cu userii - Pagina 5 T6r4reqy7

si mai pun una..e facut sapt trecuta parca inainte sa plec la scoala....am iesit cam aiurea dar THIS IS LIFE

poze cu userii - Pagina 5 Reeen3
Tourniquet
Tourniquet
Moderator
Moderator

feminin
Numarul mesajelor : 1534
Varsta : 31
Localizare : Adjud
Stare de spirit : mai conteaza??
Inscriere : 02/02/2008

http://darkicewolf.piczo.com

Sus In jos

poze cu userii - Pagina 5 Empty Re: poze cu userii

Mesaj Scris de Ryuk Vin Apr 18, 2008 9:29 pm

sooooooooooper cool T-chan te inteleg de ce iti place aceea marfa Smile
Ryuk
Ryuk
FanClub Death Note
FanClub Death Note

masculin
Numarul mesajelor : 229
Varsta : 30
Localizare : cine stie?
Stare de spirit : I hate myself.
Inscriere : 01/04/2008

Sus In jos

poze cu userii - Pagina 5 Empty Re: poze cu userii

Mesaj Scris de Tourniquet Sam Apr 19, 2008 1:53 pm

huh?? ce marfa??ce aceea?? sorry...dar nu te-am inteles......vrei te rog sa te explici ??
Tourniquet
Tourniquet
Moderator
Moderator

feminin
Numarul mesajelor : 1534
Varsta : 31
Localizare : Adjud
Stare de spirit : mai conteaza??
Inscriere : 02/02/2008

http://darkicewolf.piczo.com

Sus In jos

poze cu userii - Pagina 5 Empty Re: poze cu userii

Mesaj Scris de Ryuk Sam Apr 19, 2008 1:54 pm

pozele tale imi plac foarte mult Smile
Ryuk
Ryuk
FanClub Death Note
FanClub Death Note

masculin
Numarul mesajelor : 229
Varsta : 30
Localizare : cine stie?
Stare de spirit : I hate myself.
Inscriere : 01/04/2008

Sus In jos

poze cu userii - Pagina 5 Empty Re: poze cu userii

Mesaj Scris de Akaete Sam Apr 19, 2008 2:01 pm

off:sorry de off topic dar ryuk mai sus e spam
on:t-chan u esti cute I love you la expresia fetei semeni cu vocalistul din malice mizer(mana cred ca il cheama) but....why u are soo sad?Smile,u have beautiful eyes!So be happy!
Akaete
Akaete
Membru avansat
Membru avansat

feminin
Numarul mesajelor : 601
Varsta : 35
Localizare : World of Dark Angels
Stare de spirit : depressed
Inscriere : 25/02/2008

Sus In jos

poze cu userii - Pagina 5 Empty Re: poze cu userii

Mesaj Scris de Ryuk Sam Apr 19, 2008 2:04 pm

off:ups am facut inca un spam trebuie sa fiu mai atent la cuvinte..nu prea ma gandesc cat scriu
on:de ce sa zambesti cand poti fi trist pt mn a fi treist inseamna a fi fericit
Ryuk
Ryuk
FanClub Death Note
FanClub Death Note

masculin
Numarul mesajelor : 229
Varsta : 30
Localizare : cine stie?
Stare de spirit : I hate myself.
Inscriere : 01/04/2008

Sus In jos

poze cu userii - Pagina 5 Empty Re: poze cu userii

Mesaj Scris de Akaete Sam Apr 19, 2008 2:22 pm

Daca pentru tine a fi trist inseamna a fi fericit pentru mine asta inseamna ca ai nevoie de un psiholog.
Scriu din nou un off topic,dar imi cer din nou scuze ca trebuie sa spun un lucru pe care uniii nu-l inteleg:Cu cteva luni in urma eram si eu asa ca tine.Is sad is sad is sad.Insa iti zic un lucru:e jalnic.Cand omul se uita asa la lucruri(daca sunt trist inseamna ca sunt fericit) asta inseamna ca nu are destula atentie sau ca e bolnav.Insa cred ca in cazul tau nu se pune problema de om bolnav.Sa stii ca daca ceva merge nu asa cum iti place asta nu inseamna ca trebuie sa iti bagi in cap ca tre sa fii depresiv.Astea sunt niste prostii.Atunci cand faci acest lucru te autoinjosesti si-ti pierzi si mai mult increderea in tine(pe care banuiesc ca nu o ai atat de multa).In plus,nimeni nu e atras de oameni depresivi=de oameni care mereu se plang de ceva(chiar daca nimeni nu-i aude).Si stii,nu merita sa-ti bagi asa ganduri in cap:"Sunt trist pentru ca sunt urat" "Sunt trist 4ever koz ma respins" "Sunt trist koz nimeni nu ma intelege".Nu merita.Caci daca faci acest lucru te vei lega de niste oamei la fel ca tine.Se va primi ceva chiar ingrozitor:s-au pus doi la taclale sa se sporeasca viata cui e mai rea.In plus,daca crezi ca cu atitudinea asta de "I'm sooo emo"(adik trist depresiv sadic etc) te vei pune in evidenta iti zic un lucru:GRESESTI.Poate te va observa si consola cineva,dar te vei simti de la asta si mai rau.
Iti dau un remediu:daca te simti rau,scrie pe o foie absolut tot ce te framanta,apoi arde-o.Te vei simti mai bine.
Si sa stii:fiecae persoana e minunata,trebuie doar cunoscuta,oricat de ulte defecte nu ar avea.Si daca complexezi de fizic,iti zic ca nimeni nu poate spune ce e frumos si ce e urat,pentru ca toi privesc lumea din puncte diferite.De aceea si se prefera in uele cazuri fetele blonde sau brunete,spre exemplu.
Si sa stii,nu regreta niciodata ca ai ras sau ai zambit,fa-o cat mai des si uita depresiile.
Imi cer scuze daca te-am ofensat cu ceva sau daca am incalcat vreo regula a forumului.Puteti chiar sa ma banati.Insa eu vreau doar sa ajut.

Edit later:nu vreau sa fac double posting...asa ca le pun in acesta...m-a apucat azi photo shootingul... Razz
poze cu userii - Pagina 5 Imag000-tile
poze cu userii - Pagina 5 Imag010-tile
poze cu userii - Pagina 5 Imag008-tile
poze cu userii - Pagina 5 Imag007-tile
poze cu userii - Pagina 5 Imag006-tile
poze cu userii - Pagina 5 Imag005-tile
poze cu userii - Pagina 5 Imag004-tile
poze cu userii - Pagina 5 Imag003-tile
poze cu userii - Pagina 5 Imag001-tile

Am pus atatea ca sa ma vad din toate partile...faza cu paru e ptr cei ce nu inteleg coafura mea...Si sa demonstrez ca NU seaman cu Bou...cel putin mie nu mi se pare.
Akaete
Akaete
Membru avansat
Membru avansat

feminin
Numarul mesajelor : 601
Varsta : 35
Localizare : World of Dark Angels
Stare de spirit : depressed
Inscriere : 25/02/2008

Sus In jos

poze cu userii - Pagina 5 Empty Re: poze cu userii

Mesaj Scris de Tourniquet Dum Apr 20, 2008 12:59 pm

yo nuj cum arata bou asa ca nu comente(desi am senzatia ca am sa vad imediat rire )

hmm.. de dragutza ejti dragutza asa ca nu mai zi ca nu esti...cine te aude nu iti da dreptate Wink zi-mi..cine ti-a zis ca esti urata???(mie mi-a zis mama k is urata)


O.o nu prea arati a EMo sincer Wink) te apropii de Gothic :-? fie..aspectul fizica nu conteaza .. ^^ asa-i.??
Tourniquet
Tourniquet
Moderator
Moderator

feminin
Numarul mesajelor : 1534
Varsta : 31
Localizare : Adjud
Stare de spirit : mai conteaza??
Inscriere : 02/02/2008

http://darkicewolf.piczo.com

Sus In jos

poze cu userii - Pagina 5 Empty Re: poze cu userii

Mesaj Scris de Akaete Dum Apr 20, 2008 1:22 pm

Well...in poze poate nu...dar...toti ma numesc emo(poate koz port conversi si insigne si funditze si bratari si panglica si totul e negru-roshu?).Nu ma indrept spre nici un stil(urasc stereotipurile...I am who I am...si nu vreau sa fiu inca o clona emo sau goth...vreau doar sa fiu eu).Mie imi repeta mama ca sunt urata(cel putin o facea) si nimeni nu are nevoie de mine...fapt care a condus ca sa nu am deloc incredere in mine si de aia nu cred ca arat bine...and....and...asta e.Ms p/u compliment Wink
Akaete
Akaete
Membru avansat
Membru avansat

feminin
Numarul mesajelor : 601
Varsta : 35
Localizare : World of Dark Angels
Stare de spirit : depressed
Inscriere : 25/02/2008

Sus In jos

poze cu userii - Pagina 5 Empty Re: poze cu userii

Mesaj Scris de Ryuk Dum Apr 20, 2008 1:45 pm

Akaete a scris:Daca pentru tine a fi trist inseamna a fi fericit pentru mine asta inseamna ca ai nevoie de un psiholog.
Scriu din nou un off topic,dar imi cer din nou scuze ca trebuie sa spun un lucru pe care uniii nu-l inteleg:Cu cteva luni in urma eram si eu asa ca tine.Is sad is sad is sad.Insa iti zic un lucru:e jalnic.Cand omul se uita asa la lucruri(daca sunt trist inseamna ca sunt fericit) asta inseamna ca nu are destula atentie sau ca e bolnav.Insa cred ca in cazul tau nu se pune problema de om bolnav.Sa stii ca daca ceva merge nu asa cum iti place asta nu inseamna ca trebuie sa iti bagi in cap ca tre sa fii depresiv.Astea sunt niste prostii.Atunci cand faci acest lucru te autoinjosesti si-ti pierzi si mai mult increderea in tine(pe care banuiesc ca nu o ai atat de multa).In plus,nimeni nu e atras de oameni depresivi=de oameni care mereu se plang de ceva(chiar daca nimeni nu-i aude).Si stii,nu merita sa-ti bagi asa ganduri in cap:"Sunt trist pentru ca sunt urat" "Sunt trist 4ever koz ma respins" "Sunt trist koz nimeni nu ma intelege".Nu merita.Caci daca faci acest lucru te vei lega de niste oamei la fel ca tine.Se va primi ceva chiar ingrozitor:s-au pus doi la taclale sa se sporeasca viata cui e mai rea.In plus,daca crezi ca cu atitudinea asta de "I'm sooo emo"(adik trist depresiv sadic etc) te vei pune in evidenta iti zic un lucru:GRESESTI.Poate te va observa si consola cineva,dar te vei simti de la asta si mai rau.
Iti dau un remediu:daca te simti rau,scrie pe o foie absolut tot ce te framanta,apoi arde-o.Te vei simti mai bine.
Si sa stii:fiecae persoana e minunata,trebuie doar cunoscuta,oricat de ulte defecte nu ar avea.Si daca complexezi de fizic,iti zic ca nimeni nu poate spune ce e frumos si ce e urat,pentru ca toi privesc lumea din puncte diferite.De aceea si se prefera in uele cazuri fetele blonde sau brunete,spre exemplu.
Si sa stii,nu regreta niciodata ca ai ras sau ai zambit,fa-o cat mai des si uita depresiile.
asa cu ce sa incep aa stiu unii cred ca fac asta ca sa ma pun in evidenta ca sa ma consoleze cineva ca sa am prieteni e uite ca nu e asa eu zic ca prietenii nu sunt buni la nimic decat sa te incetineasca eu unu nu am nevoie de prieteni si as fi multumit sa am prieteni la fel ca mine ...eu nu am motive sa fiu fericit si nu ma plang pentru viata mea pentru ca viata mea nu exista eu nu exist
eu sunt genul de oameni care privesc doar partea goala a paharului in CAZUL MEU EU NU AM NICIO PARTE PLINA VIATA E UN NIMIC si nu am de ce sa zic ca exist si nu nu am nevoie de un psiholog. "Atunci cand faci acest lucru te autoinjosesti si-ti pierzi si mai mult increderea in tine" eu nu imi pasa ca sunt injosit pot sa fiu si ultimu ca nu ma intereseaza ce cred altii despre mine si nu am incredere in mine...ma scuzati am facut iar off.. lol!
Ryuk
Ryuk
FanClub Death Note
FanClub Death Note

masculin
Numarul mesajelor : 229
Varsta : 30
Localizare : cine stie?
Stare de spirit : I hate myself.
Inscriere : 01/04/2008

Sus In jos

poze cu userii - Pagina 5 Empty Re: poze cu userii

Mesaj Scris de Akaete Dum Apr 20, 2008 6:40 pm

off:repet:cu cateva luni in urma eram fix in fix in aceeasi situatie ca tine.Iti zic un lucru:esti doar in depresie.Iar depresiile trec maii devreme sau mai tarziu.
Sa stii ca ai nevoie de prieteni.Oricat de mult nu ai nega acest lucru,ai nevoie de prieteni.Insa cu coditia ca acei prieteni sa-ti fie adevarati,si nu e numaidecat sa fie multi.Poate fi chiar unul.Insa sa fie adevarat.Poti zice ca nu ai nevoie de prieteni cat vrei,eu iti zic un pur adevar:ai nevoie.Pentru ca intr-o zi iti vei da seama in ce consta sa fii singur,si atunci vei vrea prieteni,insa pentru ca tot te tineai cu nasul pe sus ca nu ai nevoie,nimeni nu va vrea sa se apropie de tine.
Sa stii ca tu xisti.Poate inca nu traiesti,dar existi.Si asta o simte lumea din jur.Asa ca de ce iti ingreunezi viata si tie,si celor din jur?Fii mai relaxat.
Pai,u esti pesimist.Asta sew rezolva,va trece si asta,nu-ti fie frica.Si de un psiholog tu AI nevoie.Eu am trecut peste problemele mele singura,insa imi dau seama ca daca m-ar fi ajutat un psiholog ar fi mai bine.La urma urmei,dialogul e obligatoriu sa fie confidential,so...Crede-ma,am trecut peste multe si stiu despre ce vorbesc:NU TE AJUTA CU NIMIC SA FII TRIST!!!In plus,imi dau seama ce crezi,insa nu o voi scrie aici p/u ca te vei simti ofensat.
Deci,sorry de off.
Akaete
Akaete
Membru avansat
Membru avansat

feminin
Numarul mesajelor : 601
Varsta : 35
Localizare : World of Dark Angels
Stare de spirit : depressed
Inscriere : 25/02/2008

Sus In jos

poze cu userii - Pagina 5 Empty Re: poze cu userii

Mesaj Scris de Tourniquet Lun Apr 21, 2008 9:52 am

Akaete a scris:Well...in poze poate nu...dar...toti ma numesc emo(poate koz port conversi si insigne si funditze si bratari si panglica si totul e negru-roshu?).Nu ma indrept spre nici un stil(urasc stereotipurile...I am who I am...si nu vreau sa fiu inca o clona emo sau goth...vreau doar sa fiu eu).Mie imi repeta mama ca sunt urata(cel putin o facea) si nimeni nu are nevoie de mine...fapt care a condus ca sa nu am deloc incredere in mine si de aia nu cred ca arat bine...and....and...asta e.Ms p/u compliment Wink


nimeni nu are nevoie de tine?? fii serioasa..si nu te lua dupa mama ta..oz ice in gluma..esti frumoasa si PUNCT.

si da..asa e..esti cine esti, sunt cine sunt and etc. si totusi ceea ce iti zice mama ta nu se compar cu ce imi zice mama... si daca esti emo sau goth nu esti o clona sa stii... esti TU asa cum vrei sa fii nothing more.... no??

hmm... daca e off atunci sa fie OFF...desi nu cred..ma zis ca e frumoasa ^^

si inca nu am aflat cum arata Bou rire
Tourniquet
Tourniquet
Moderator
Moderator

feminin
Numarul mesajelor : 1534
Varsta : 31
Localizare : Adjud
Stare de spirit : mai conteaza??
Inscriere : 02/02/2008

http://darkicewolf.piczo.com

Sus In jos

poze cu userii - Pagina 5 Empty Re: poze cu userii

Mesaj Scris de mih Lun Apr 21, 2008 1:37 pm

ajaaa eeee....
muah...yukari chan wow iti sta bine in stil harajuku...adik sincer nu am vazut pe cineva sa-i stea bine in stilu ala...dar tie iti sta chiar cute XD
si aka chan...ti-am zis parerea mea....CUTECUTECUTEcutCUTE....etc...
semeni cu o lolita :3 si CU BOU.[se citeste bo.. blobs]
uite puoza cu bou:
poze cu userii - Pagina 5 L337fo10
[e baiat]

well...acuma...azi n-am avut ce face..si ete ce a iesit
ps: tre sami iau neaparat un aparat foto.:-L
poze cu userii - Pagina 5 Fdsf10
mih
mih
Admin
Admin

feminin
Numarul mesajelor : 1168
Varsta : 31
Localizare : Yakuza
Stare de spirit : exista?
Respectarea regulilor : poze cu userii - Pagina 5 111010
Inscriere : 03/02/2008

http://pakemono-chan.deviantart.com

Sus In jos

poze cu userii - Pagina 5 Empty Re: poze cu userii

Mesaj Scris de magicb Lun Apr 21, 2008 5:48 pm

iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii!
la eu place pozele ^^
place zambetul tau cheers

tu asa iesi si pe strada sau doar in casa? Suspect
magicb
magicb
FanClub Death Note
FanClub Death Note

feminin
Numarul mesajelor : 609
Varsta : 36
Localizare : miau
Stare de spirit : vreau sa dorm :|
Inscriere : 03/02/2008

http://magicb-diary.blogspot.com

Sus In jos

poze cu userii - Pagina 5 Empty Re: poze cu userii

Mesaj Scris de Tourniquet Lun Apr 21, 2008 8:53 pm

aham..deci cam seamana.. si nu we vorba de par :-> lol.....eu am crezut ca e fata rire rire

ehh...nice mih esti asa vesela ^^ zambareato....e bon asa Very Happy
Tourniquet
Tourniquet
Moderator
Moderator

feminin
Numarul mesajelor : 1534
Varsta : 31
Localizare : Adjud
Stare de spirit : mai conteaza??
Inscriere : 02/02/2008

http://darkicewolf.piczo.com

Sus In jos

poze cu userii - Pagina 5 Empty Re: poze cu userii

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 5 din 7 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare
» poze
» poze
» poze
» poze
» poze

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum