J-effect
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

My broken heart :-((

5 participan?i

In jos

sunt chiar asha urata?

My broken heart :-(( I_vote_lcap43%My broken heart :-(( I_vote_rcap 43% 
[ 3 ]
My broken heart :-(( I_vote_lcap57%My broken heart :-(( I_vote_rcap 57% 
[ 4 ]
 
Total voturi : 7
 
 

My broken heart :-(( Empty My broken heart :-((

Mesaj Scris de megumi@haruko_haru307 Mier Iul 30, 2008 7:59 pm

hmmmm.......
Draga jurnalule,
Azi mi s-a intamplat o chestie groaznica : baiatul de care-mi
place (not my boyfriend)caruia nu voiam sa-i zic ca-l plac pt.
ca-s prea timida a aflat ca-l plac... kaos cum??? pai va zic
eu cum! un baiat care ma enerveaza intr-una, care ar face orice
sa ies cu el, care-mi aduce aminte de naruto(pt. e blond)care
incearca s-o impresioneze pe sakura(adica eu in momentul de
fata) ei bine ia zis TT_TT rhoo si el (baiatul de care-mi
place care-l compar mereu cu sasuke pt. ca toate fetele sunt
inebunite dupa el si el nici nu le da atentie^^) tot ce a
gasit sa zica atunci cand a aflat ca-l plac a fost ...."SI???"
Adica.....dialogul a fost asa :
B.-ul CARE NU-L PLAC(de fata cu toata lumea, aproape urland):
stiai ca maria te place?!
B.-ul CARE-MI PLACE: SI???
nu-mi vine sa cred....nu putea sa taca???
-_-* CHIAR SUNT ASA DE URATA???? -_-"
My broken heart :-(( Poze10


Ultima editare efectuata de catre megumi@haruko_haru307 in Mier Sept 03, 2008 9:54 pm, editata de 1 ori
megumi@haruko_haru307
megumi@haruko_haru307
Membru
Membru

feminin
Numarul mesajelor : 127
Varsta : 30
Localizare : world of darkness
Stare de spirit : I'm so sad :'(
Respectarea regulilor : My broken heart :-(( 221010
Inscriere : 07/06/2008

http://darknees-307-cat.hi5.com

Sus In jos

My broken heart :-(( Empty Re: My broken heart :-((

Mesaj Scris de aiko-chan Mier Iul 30, 2008 9:01 pm

poor nee chan...stay chill,toate am avut baieti-broasca de care ne plac^^(sunt sigura k e frumos,dar nu o sa se transforme intr-un print fermecator si dragutz cu fetele dak il saruti)trebuie sa te descotorosesti repede de tip... Sad stiu ca duare,dar mai rau iti faci daca contiui sa il placi...eh,you are strong^^
avatar
aiko-chan
Membru
Membru

feminin
Numarul mesajelor : 155
Varsta : 30
Stare de spirit : happy
Inscriere : 26/03/2008

Sus In jos

My broken heart :-(( Empty Re: My broken heart :-((

Mesaj Scris de w_merc Joi Iul 31, 2008 3:00 am

Hmmm... referitor la intrebare, am sa raspund cu "da". Nu ca ar fi asa... adica esti berbec... nu ai cum sa nu arati bine Wink, da' ma rog Very Happy :-" asa vreu eu Very Happy !... in orice caz, ne intereseaza mai mult decat doar modul in care arata o tipa. Da' eu nu am idee cum e altii asa ca nu pot sa intru in detalii. You get the point.

Oricum... in primu' rand fa'l pe blond sa inteleaga ca nu e bine ce a facut... ( adica ignora'l ca alfel ii dai apa la moara ) si ca mai bine ar inceta cu astea. Cu celalalt nu stiu ce ai putea face sau daca e ceva anume de facut. Da' crezi ca e rau ca zis blondu' ca il placi ? Daca da, zi'i ca a mintit... da' nu lui, ca ar fi dubios... raspandeste informatia si'are sa ajunga si pe la el. Da' presupun ca e de rau Very Happy
w_merc
w_merc
Membru
Membru

masculin
Numarul mesajelor : 136
Varsta : 32
Localizare : mori!
Stare de spirit : MORI!!!
Inscriere : 13/05/2008

http://vladw.blogspot.com/

Sus In jos

My broken heart :-(( Empty Re: My broken heart :-((

Mesaj Scris de magicb Joi Iul 31, 2008 10:58 pm

ai facut sondajul doar ca sa afli daca esti urata sau nu?
ei, bine, majoritatea membrilor sunt draguti si or sa spuna nu esti urata, pentru ca nu vor sa te faca sa cry
aaah, si cum eu fac parte din grupul membrilor nu foarte draguti zic ca "da, nu esti frumoasa". Urata? nu stiu, dar frumoasa nu. esti normala, banala, fata...iar poza e foooarte clara.
oricum, poate am eu standarde prea inalte pt a aeticheta pe cineva 'frumos'

Suspect si in legatura cu tipu, asta e. stie, nu te placa, da-l dr**u
magicb
magicb
FanClub Death Note
FanClub Death Note

feminin
Numarul mesajelor : 609
Varsta : 36
Localizare : miau
Stare de spirit : vreau sa dorm :|
Inscriere : 03/02/2008

http://magicb-diary.blogspot.com

Sus In jos

My broken heart :-(( Empty Re: My broken heart :-((

Mesaj Scris de daniela Sam Aug 02, 2008 3:17 pm

nu, nu esti urata. nimeni nu e. esti asa cum te simti. unii sunt mult prea fitzosi si prosti si nu ar trebui sa ii bagi in seama. nu prea inteleg eu de ce toata lumea are dorinta asta 'arzatoare' de a fi cu cineva. sincer, as prefera sa stau pe o insula parasita inconjurata de dubluri gay ale potaii vecinului meu decat sa fiu ca aproape toate fetele care isi petrec poate 3 ore pe zi aranjandu-se pt cineva. mi se pare pur si simplu plitisitor, inutil si pe deasupra lipsit de inteligenta (in anumite cazuri). dar sa revenim. daca baiatul nu te place, cauta si tu pe altcineva.. i mean.. sunt 7 miliarde de maimute pe tot globul dintre care jumate barbati. cred ca vei gasi prin toata gradina asta zoologica pline de specimene care mai de care cineva care sa te accepte asa cum esti. eu sincer nu prea cred in toata iubirea asta care nu e decat sentimentul de beautitudine si fericire indus de anumiti hormoni atunci cand vezi pe cineva care ti se pare atragator. parerea mea. fa-te ca ai alunecat pe o coaja de banana si ai dat cu capul de coltul biroului si ai uitat tot ce am zis mai sus ( nu sunt intr-o dispozitie buna acum Suspect )
daniela
daniela
V.I.P
V.I.P

feminin
Numarul mesajelor : 2384
Varsta : 31
Localizare : Iasi
Stare de spirit : monkey-maddness XD
Inscriere : 01/01/2008

Sus In jos

My broken heart :-(( Empty Re: My broken heart :-((

Mesaj Scris de megumi@haruko_haru307 Mier Aug 13, 2008 4:47 pm

ziua de azi?? pai ziua de azi pai ziua de azi ....-_-' detestez ziua de azi ...vreau sa ma omor..cred ca eu chiar am sa o fac mah Shocked
m-am trezit de dimineata adica pe la ...11h45 ^^ si nu mai aveam chef sa mai dau cu somoiogul sau sa mai sterg praful (-_-') adica cea ce ma obliga sa fac "obsedata curateniei" in casa ( ADICA MAMA!!!) nu aveam chef nici sa cumpar paine...deci mi-am aprins televisorul si am dat pe canalul de muzica si am dat muzica la maxim...m-am apucat sa dansez ca o nebuna si ...pana cand a venit mama cu gura mare "de ce nu ai facut curatenie????"
am executat ordinele si pe urma m-am uitat sa vad ce mi-a luat mama...haine!!! :crazy:mi-a luat un...un...un...top cu volanase ( CE OROARE!!! ) noroc ca am convins-o pe mama sa o dunca in-apoi la magazin ^o^" !
scapata de o teroare mi-am incalzit niste spagheti....(ah spagheti de cand n-am mai mancat spagheti XD) pe urma a revenit mama...sa certat cu tata cam o ...ora ^^(SUPEER!!!)sau calmat spiritele si pe urma am putut sa ies afara^^
Melissa nu era ca sau dus cu sorsa si cu familia la cumparaturi...
Noémie nu mia raspuns cu toate ca locuim casa langa casa...trebuia sa fie pe la al doilea etaj...prin partea ailalta a casei-_-" asa ca m-am dus pe terasa sa o strig adica pe partea cealalt a casei care da pe terasa la min langa terasa ei-_-" si o strig eu asa vre-un sfert de ora...NIMIC asa ca ies iar in fata casei si iar o strig ...NIMIC ..."bine...ok...calmos...cool...linistestete...evita sa-i spargi usa..."...
am uitat sa va zic ca Nono (pseudo Noémie) este o suparacioasa ...cum nu-i convine ceva...se duce in casa... si ieri ne-a lasat pentru o emisiune... jap7 inacceptabil!!!
si-a lasat prietenele pentru o emisiune care o dadea in reluare maine adica azi ...calm....calm...calm...vreau s-o omor!!! rhoo Nono!!!! iesi te rog ca sa te spanzur sa-ti tai degetele si sa te sugrum sa te bag in apa fierbinte si pe urma sa-ti smulg unghile si parul diable
scuze dar m-am lasat dusa de vant >_< dar tot vreau s-o omor
pe urma am inceput sa injur in toate felurile X(( si pe urma am deschis calculatorul in speranta de-a ma putea calma ...dar pana acum sunt singura conectata pe mesenger si incep sa ma enervz din ce in ce mai rau angry
ajutor -_-"cred c-am sa explodez-_-*
megumi@haruko_haru307
megumi@haruko_haru307
Membru
Membru

feminin
Numarul mesajelor : 127
Varsta : 30
Localizare : world of darkness
Stare de spirit : I'm so sad :'(
Respectarea regulilor : My broken heart :-(( 221010
Inscriere : 07/06/2008

http://darknees-307-cat.hi5.com

Sus In jos

My broken heart :-(( Empty Re: My broken heart :-((

Mesaj Scris de megumi@haruko_haru307 Lun Sept 01, 2008 8:45 pm

pai azi am facut si eu un forum !!! winner
sper ca o sa intrati sa va dati parerea... Embarassed este primul meu forum Embarassed
pana acum numai eu sunt conectata...sper ca aiko intra mai repede pe msn...asa as putea sa o pun sa-mi dea sfaturi Crying or Very sad
megumi@haruko_haru307
megumi@haruko_haru307
Membru
Membru

feminin
Numarul mesajelor : 127
Varsta : 30
Localizare : world of darkness
Stare de spirit : I'm so sad :'(
Respectarea regulilor : My broken heart :-(( 221010
Inscriere : 07/06/2008

http://darknees-307-cat.hi5.com

Sus In jos

My broken heart :-(( Empty Re: My broken heart :-((

Mesaj Scris de w_merc Mar Sept 02, 2008 12:05 am

Nu, nu pui pe cineva sa iti dea sfaturi, ci ii ceri frumos si daca vrea o face si daca nu, te poti imbraca in negru sa topai mai rapid. in rest ce ce sa zic... succes la forum (you sure are going to need it). Cat despre forumul tau, ce sa zic, am sa'l vizitez de'ndata ce'mi recapat puterile de medium. Very Happy
w_merc
w_merc
Membru
Membru

masculin
Numarul mesajelor : 136
Varsta : 32
Localizare : mori!
Stare de spirit : MORI!!!
Inscriere : 13/05/2008

http://vladw.blogspot.com/

Sus In jos

My broken heart :-(( Empty Re: My broken heart :-((

Mesaj Scris de megumi@haruko_haru307 Mier Sept 03, 2008 7:34 pm

-_- am si eu o intrebare...de ce esti mereu asa rau cu min? ti-am facut ceva?
Nu, nu pui pe cineva sa iti dea sfaturi, ci ii ceri frumos si daca vrea o face si daca nu, te poti imbraca in negru sa topai mai rapid.
eu chiar nu inteleg de ce esti asa rau mereu imi raspunzi urat Crying or Very sad
si da ii cer pt. este admin si pt. este prietena mea Sad
deja sunt asa trista daca mai am si o cearta cu cineva pe forum cred ca-mi iau zilele kaos iar adresa forumului nu pot sa ti-o dau pe j-effect daca vrei cerei-o lu' mih
si ceva de bine!
la min a inceput sc. azi si sunt in aceasi clasa cu sasuke si a fost super dragut cu min in tehnologie !! si yo scrisesem undeva "I hate my life!" iar el statea in banca cu mine, iar el m-a intrebat de ce?
eu i-am zis ca am motive iar el m-a intrebat daca sunt mai bine aici (in franta unde sunt eu) decat in romania...iar eu i-am raspuns ca nu...ca-mi placea mai mult acolo
EL : erau mai putin nebuni?
EU: nu...erau mai draguti intre ei... Neutral
EL: ei las ca eu sunt dragut cu tine Wink
cam asta a fost ....I'm in love love kaos-hellokitty
megumi@haruko_haru307
megumi@haruko_haru307
Membru
Membru

feminin
Numarul mesajelor : 127
Varsta : 30
Localizare : world of darkness
Stare de spirit : I'm so sad :'(
Respectarea regulilor : My broken heart :-(( 221010
Inscriere : 07/06/2008

http://darknees-307-cat.hi5.com

Sus In jos

My broken heart :-(( Empty Re: My broken heart :-((

Mesaj Scris de w_merc Mier Sept 03, 2008 7:59 pm

Da'te la el! Daca tot esti in love, macar spune'i sau scoate'l undeva, caci oricum nu ai nimic de pierdut si daca tot a zis aia, probabil gandeste el ceva. Nu, chiar nu ai nimic de pierdut, ia'ti gandul de la asta.

De asemenea, nu iti raspund urat, asta's eu. Sau poate chiar iti raspund urat, da' tot asta's eu. Gandeste'te ca asa raspund eu mereu pe forumuri pana... pana una alta. Pe bune, nu ai nimic de pierdut daca ii zici si daca nu e de acord, macar stii ca nu mai are rost sa te gandesti la asta (altfel decat in modul "ce'ar fi daca" ci in "ce'ar fi fost daca", oricum e mai misto dupa ce ii zici).

Iar daca ti se pare ca raspund urat, ei bine, ce sa'i fac, asa raspund eu in general, deci, poti sa ma ignori sau sa consideri ca am facut'o frumos, ok? Da' asculta de mine si macar rezolva cu el sa stii ca te deplasezi intr'o directie si nu stai pe loc. Garantez ca ai sa te simti mai usurata.


Hai ca poti!
w_merc
w_merc
Membru
Membru

masculin
Numarul mesajelor : 136
Varsta : 32
Localizare : mori!
Stare de spirit : MORI!!!
Inscriere : 13/05/2008

http://vladw.blogspot.com/

Sus In jos

My broken heart :-(( Empty Re: My broken heart :-((

Mesaj Scris de megumi@haruko_haru307 Mier Sept 03, 2008 8:21 pm

tanx...aiko mi-a zis ca nu esti asa rau...scuze pt. mai devreme Sad nu stiu ce am in ultimul timp...sunt cam trista si-mi cam urasc viata...iarta-ma pt. ce ti-am zis
am sa incerc sa fac asa dar are multe prietene (not girlfriend!! just friend) si are de unde sa aleaga...nu sa se uite la min...are fete mai frumoase in jurul lui...si nu suntem din acelas grup...nici nu avem aceiasi prieteni Sad dar totusi o sa incerc
merci !!! hug
megumi@haruko_haru307
megumi@haruko_haru307
Membru
Membru

feminin
Numarul mesajelor : 127
Varsta : 30
Localizare : world of darkness
Stare de spirit : I'm so sad :'(
Respectarea regulilor : My broken heart :-(( 221010
Inscriere : 07/06/2008

http://darknees-307-cat.hi5.com

Sus In jos

My broken heart :-(( Empty Re: My broken heart :-((

Mesaj Scris de w_merc Mier Sept 03, 2008 8:52 pm

Pai uite care e faza. Are atatea friends si nici una nu i'a zis nimic. Poate il plac, da' nu le tine sa zica.

Tu de ce sa fii ca ele? Zi'i si gata, fie reusesti ceva, fie nu... simplul fapt ca are multe amice inseamna ca stie sa se comporte, deci, un motiv in plus pentru tine. Si nici nu tre' sa aveti prieteni comuni, ba e mai bine fara.
w_merc
w_merc
Membru
Membru

masculin
Numarul mesajelor : 136
Varsta : 32
Localizare : mori!
Stare de spirit : MORI!!!
Inscriere : 13/05/2008

http://vladw.blogspot.com/

Sus In jos

My broken heart :-(( Empty Re: My broken heart :-((

Mesaj Scris de megumi@haruko_haru307 Mier Sept 03, 2008 9:47 pm

pai chestia este ca ele i-au zis si el nu a vrut sa iasa cu niciuna o.O ciudat nuu?
si cand o prietena a mea s-a apucat sa ceara la toti boys din sc. cin are iubita el a zis ca are... O.o cred ca de-asta nu vrea sa iasa cu nimeni... probabil ca-i place sa-si faca doar friends ... Shocked toate fetele din apropriarea lui i-au cerut ... este ciudat... de ce mereu gasesc boys like this !!!
sunt blestemata kaos mereu este la fel!! ma indragostesc de baieti asa !!! de ce nu ma pot indragosti de un baiat care este normal si care ma place... miau
si anul nu-i terminat...poate c-am sa ma apropii mai mult de el...
sper
vezi tu..eu nu am niciodata noroc in dragoste..toti baietii care ma iubesc sunt blestemati...si eu nu-i iubesc O.o
I fell lonly ...
eu cred ca m-am nascut cu tristetea si nenorocul in sange...
ba acuma in plus profesorul meu principal (dirigu') este foarte plictisitor...
radeam cu sasu-kun in ora... este atat de plictisitor si este si nou, iar de fiecare data cand vb. incepe fraza cu un ton cat de cat mai sus si cu cat inaiteaza vb. din ce in ce mai incet ... =))
pana cand ajunge la sfarsitul frazei si nu se mai aude nimic Laughing
are un cap de ou si o fata de pr*st ...=)) ce-am ras azi de el !!!
ce penibil, in + mai eram si in fundul clasei
nu se auzea deloc... iar sasu-kun se amuza sa rada de el, sa-i raspunda sau sa faca sudoku =))
si eu ram pe-acolo moarta de ras si toti ceilalti se plictiseau , cand ne-a spus :
- aveti intrebari?
nimeni nu a raspuns erau toti prea adormiti rire
va da-ti seama!! DIRIGU' !!! o sa trebuiasca sa-l suport tot anul =))
megumi@haruko_haru307
megumi@haruko_haru307
Membru
Membru

feminin
Numarul mesajelor : 127
Varsta : 30
Localizare : world of darkness
Stare de spirit : I'm so sad :'(
Respectarea regulilor : My broken heart :-(( 221010
Inscriere : 07/06/2008

http://darknees-307-cat.hi5.com

Sus In jos

My broken heart :-(( Empty Re: My broken heart :-((

Mesaj Scris de aiko-chan Joi Sept 04, 2008 8:03 pm

aaah ...poate ca tipu CHIAR nu vreasa iasa cu nimeni...nu e nimic ciudat in asta ^^posibil sa foloseasca faza cu iubita ca pe o scuza...sau poate chiar are(feelin sorry for u o.O)...anyway,chill Rolling Eyes stai calma...ai tot timpul din lume sa il gasesti pe tipul perfect...stiu ca e o fraza perfect normala si plictisitoare,posibil sa o mai fi auzit...dar asteapta si ai sa vezi^^

succes q sasu^^

si q dirigu >.>

hugi hug
avatar
aiko-chan
Membru
Membru

feminin
Numarul mesajelor : 155
Varsta : 30
Stare de spirit : happy
Inscriere : 26/03/2008

Sus In jos

My broken heart :-(( Empty Re: My broken heart :-((

Mesaj Scris de megumi@haruko_haru307 Sam Sept 06, 2008 11:43 am

pai sunt cu sasu-kun in banca la aproape un sfert din ore si aproape jumatate din ore este in spatele meu sau in fata mea...este atat de dragut ^^
este genul de baiat glumet caruia ii place un pic sa enerveze fetele (numai din gluma), ii mai place sa raspunda profilor...sa ne faca sa radem...dar este asa de inteligent...cand vrea raspunde profesorilor numa cu rasp. bune ! si cand vrea poate sa zica: " nu stiu !" chiar daca stie ! numai sa-i enerveze pe profi ^^
eu sunt destul de buna in engleza si tot raspunde-am, iar el era in fata mea si se uita la min...la un moment dat imi zice "..dar ce buna esti in engleza @_@ "
m-am inrosit imediat si in desen trebuia sa ne desena-m mainile in dif. pozitii si eu am terminat prima, iar profu' vine si-mi zice glumind "maria tu ai sa faci 2 maini" la care eu ca de obicei incep sa ma plag glumind "dar de ce eu !!???" la care el din fundul mesei "pentru ca tu desenezi mai bine decat mai mult de jumatea clasei la un loc ! Wink "
iar m-am inrosit si i-am zambit...
in technologie stam in aceias banca si mi-a zis ca scriu foarte frumos si in stinte mi-a zis ca scriu foarte bine in italica... Embarassed
pe urma a inceput sa ma enerveze...(in gluma desigur) imi tot deschidea si-mi inchidea fermoarul ghiozdanului si eu ma uita-m la el si zambeam si el la fel ^^
pe urma mi-a pus de anul trecut numele de marihuana de la maria huana (de fapt este ioana dar a facut-o pe spaniola^^) si mereu imi zice marihuana ^^ si ii zicea, la cantina, prietenului lui : "uite ea este marihuana.." si eu zambea-m si zicea-m "desigur, desigur
Razz "
este atat de dragut...si o prietena dea mea f. apropiata il cunoaste de cand era mic, pt. parintii lor se inteleg...si ea mi-a zis ca atunci cand era mica avea o testoasa si el mai mic find cu 2 ani i-a bagat testoasa in gaura de aeratie Shocked si nu au mai revazut-o de atunci (testoasa) ^^ ea il numeste ugigasul de testoase rire si eu il numesc la fel ^^ sau numele lui de fam. este Pigassou si eu il numesc pikachou sau picasso cand incepe sa faca mazgalituri pe caietul lui ^^
dupa faza cu engleza am avut franceza si raspundea ca niciodata, parca ar fi vrut sa ma impresioneze pt. ca eu ma intorceam cand raspundea si se uita la mine parca un pic mandru sa-mi arate ca si el raspunde, ba chiar la un moment dat s-a inrosit...
megumi@haruko_haru307
megumi@haruko_haru307
Membru
Membru

feminin
Numarul mesajelor : 127
Varsta : 30
Localizare : world of darkness
Stare de spirit : I'm so sad :'(
Respectarea regulilor : My broken heart :-(( 221010
Inscriere : 07/06/2008

http://darknees-307-cat.hi5.com

Sus In jos

My broken heart :-(( Empty Re: My broken heart :-((

Mesaj Scris de w_merc Dum Sept 07, 2008 3:10 am

Sa inteleg ca nu i'ai zis nimic. Avand in vedere ce ne povestesti, uite cum imi pare mie treaba... eu zic sa'i zici... indiferent de ce si cum ar iesi si de celelalte cazuri. Pur si simplu e mult mai bine decat sa'ti faci iluzii (nu zic ca ti'ai face, dar e un risc). Uite, tocmai crezi ca te place (sau ma insel?)... ei bine, asta are sa te faca sa'ti creezi scenarii... si mai multe... si mai multe. Pana se separa complet de realitate. Pur si simplu spune'i si daca zice ca nu, chiar daca e asa, macar ai sa te simti un pic usurata. Vei putea sa continui sa'l impresionezi cumva. Iar cel mai bine'o vei face decat aratandu'i ca iti pasa de el si facandu'l sa se simta "privilegiat" de asta (atentie mai multa acordata, ajutor mereu in caz ca are probleme... etc), dar ai grija sa nu te oferi cand cere sa nu fie ajutat (sau chestii in gen)... ideea e sa nu pari prea deloc da' nici prea prea. Presupun ca intelegi in linii mari...

Iar, asa, ca nota de subsol...

megumi chan a scris:raspunde-am [...] desena-m [...] zambea-m [...] zicea-m [...]

Alea nu's corecte. Corecte sunt fara cratima. Ai grija data viitoare! Very Happy... vad ca ai si cateva scrise corect totusi.
w_merc
w_merc
Membru
Membru

masculin
Numarul mesajelor : 136
Varsta : 32
Localizare : mori!
Stare de spirit : MORI!!!
Inscriere : 13/05/2008

http://vladw.blogspot.com/

Sus In jos

My broken heart :-(( Empty Re: My broken heart :-((

Mesaj Scris de megumi@haruko_haru307 Dum Sept 07, 2008 4:05 pm

despre greseli ^^" ...imi este cam greu sa mai tin cont de gramatica romana atunci cand nu mai fac la sc. ( amazing ! inainte eram buna la gramatica romana...acum nu o mai stiu nici pe aia romana si cu aia franceza mi-este foarte greu ) iertare daca mai fac...
si despre sasu-kun stiu ca nu ma place...nu-mi fac idei si deobicei ador sa ajut pe toata lumea..^^ chiar si pe dusmani...nu sunt ostila..cred ca el ma considera ca pe o prietena de clasa, nu foarte apropiata, dar prietena totusi, iar eu ma multumesc de asta...poate ca am sa ma obisnuiesc...eu cred ca stie ca-l plac si ramane amabil...nu vreau sa-i zic...
1. sunt prea timida
2. vreau ca lucrurile sa ramana asa..imi este frica de reactia pe care o poate avea...si eu cred ca s-a cam saturat de fete care fug dupa el, mai bine mai putin decat nimic...daca vezi ce vreau sa zic Embarassed
niciodata n-o sa-mi pot exprima sentimentele pt. cineva...nici n-am reusit vreodata...
Crying or Very sad
este mai bine asa...poate ca o sa am noroc si o sa ma indragostesc de altcineva, altcineva pe care o sa iubesc mai putin decat pe sasuke-kun...sau poate ca boala asta numita iubire va trece incetul cu incetul...sau exista posibilitatea sa ma multumesc cu el ca si coleg si prieten de clasa...nu sunt genul care insista pe un baiat pana-l inebuneste de cap...
mai bine asa... Embarassed mi-este frica de reactia pe care ar putea s-o aiba...tin prea mult la el ca sa-i pierd prietenia...(aia care este, cat de mica ar fie ea)
iti multumesc de sfaturile tale puoni (daca-mi permiti sa te chem asa Embarassed ) imi sunt de foarte mare folos, ma ajuta sa trec peste situatia asta...pot spune ca de cand ma stiu n-am avut noroc in dragoste ^^, sunt intr-un fel blestemata...am sa ajung sa urasc iubirea...este atat de dureroasa dar atat de frumoasa in acelas timp...sper ca toti cei ce iubesc sa aiba parte de o iubire reciproca...
uneori as avea mare nevoie de o potiune ce poate sterge amintirile sau sa-mi poata transforma inima in piatra...
oricum stiu ca am persoane ce tin la mine si asta este mai important pt. mine decat orice...este bine sa stiu ca nu sunt sing. pe lume...am cum sa ma consolez cu prietenii mei ^^
megumi@haruko_haru307
megumi@haruko_haru307
Membru
Membru

feminin
Numarul mesajelor : 127
Varsta : 30
Localizare : world of darkness
Stare de spirit : I'm so sad :'(
Respectarea regulilor : My broken heart :-(( 221010
Inscriere : 07/06/2008

http://darknees-307-cat.hi5.com

Sus In jos

My broken heart :-(( Empty Re: My broken heart :-((

Mesaj Scris de megumi@haruko_haru307 Sam Sept 20, 2008 5:58 pm

ma simt bizar....tocmai unul dintre cei mai buni prieteni ai mei mi-a declarat ca ma iubeste si nu stiu ce sa-i raspund!!! pe forum nu s-a mai scris de o groaza de timp si nici macar aiko-chan nu mai intra... am sa ajung in balamuc !!!
sponk sasuke-kun se amuza sa-mi fure lucruri (si are grija ca eu sa o stiu si sa ma enerveze) si sa mi le dea la sfarsitul zilei ! prietenii mei m-au lasat balta ! eram la cantina si era naruto care voia sa mance cu noi si eu ii zicea-m "NU !!!" si cand ajung la masa el era acolo si prietenii mei la masa cu el si am zis ca eu NU mananc la masa cu el! si m-am dus sing. la o masa si numa laura si un prieten au (cum am zis mai sus mi-a declarat ca ma iubeste cu cateva zile in urma) venit la masa cu min ca de nu ramanea-m sing. O.o ceilalti au ramas linistiti la masa si pe urma in curte fetele din grup mi-au zis ca-s imatura si baietii din grup ca incerc sa conduc...dar eu m-am saturat de naruto nici macar nu seamana cu naruto este urat, bleg, face crize de nervi de se tavaleste pe jos si urla ca trizomicii si deobicei, cand este "normal" face ca maimuta !!! si plange imediat daca l-ai lovit un pic sau daca i-ai zis ceva!!! dupa ce am schimbat masa a inceput sa tranteasca in cantina mancarea pe jos si sa planga ca un bebe si sa faca o criza....o.O si toti se uitau la min de parca era vina mea ca asa face el mereu miau m-am saturat!!!! rhoo in plus locuieste langa min!!!!!
megumi@haruko_haru307
megumi@haruko_haru307
Membru
Membru

feminin
Numarul mesajelor : 127
Varsta : 30
Localizare : world of darkness
Stare de spirit : I'm so sad :'(
Respectarea regulilor : My broken heart :-(( 221010
Inscriere : 07/06/2008

http://darknees-307-cat.hi5.com

Sus In jos

My broken heart :-(( Empty Re: My broken heart :-((

Mesaj Scris de megumi@haruko_haru307 Joi Dec 18, 2008 1:51 am

astazi m-am enervat atat de rau ca i-am aruncat o farfurie cu pizza cu molt ketchup -_-" unui prieten foarte bun ^^ si a iesit la cantina o maaare bataie cu mancare ^^"
si acum toti cred ca-s nebuna O.o
si si si sunt pedepsita ce maah? nu-i vina mea miau
megumi@haruko_haru307
megumi@haruko_haru307
Membru
Membru

feminin
Numarul mesajelor : 127
Varsta : 30
Localizare : world of darkness
Stare de spirit : I'm so sad :'(
Respectarea regulilor : My broken heart :-(( 221010
Inscriere : 07/06/2008

http://darknees-307-cat.hi5.com

Sus In jos

My broken heart :-(( Empty Re: My broken heart :-((

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum