J-effect
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Kill me pentru ca am deschis acest topic X__X

+4
daniela
mih
roses_of_doom
Tahrik
8 participan?i

In jos

Kill me  pentru ca am deschis acest topic X__X Empty Kill me pentru ca am deschis acest topic X__X

Mesaj Scris de Tahrik Mier Iul 16, 2008 4:33 pm

My my
WAKE UP PEEPS!!!!!!!!!!~~~~~~~~~~~
....
Ce se intampla aici e un forum decedat ? O____________________O'
Vad ca nimeni nu mai posteaza unde e forumul acela activ pe care il adoram T__T ?
Ce s-a intamplat ?
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

rhoo
Tahrik
Tahrik
Moderator
Moderator

Numarul mesajelor : 141
Varsta : 30
Inscriere : 25/01/2008

Sus In jos

Kill me  pentru ca am deschis acest topic X__X Empty Re: Kill me pentru ca am deschis acest topic X__X

Mesaj Scris de roses_of_doom Vin Iul 18, 2008 12:50 pm

Hmmm...nu stiu sad . Esti cam singurul user care a mai postat de ceva saptamani .
Sper sa revina la normal...adica intotdeauna forumurile au si o faza mai proasta T.T
roses_of_doom
roses_of_doom
Membru
Membru

Numarul mesajelor : 165
Varsta : 26
Inscriere : 05/04/2008

Sus In jos

Kill me  pentru ca am deschis acest topic X__X Empty Re: Kill me pentru ca am deschis acest topic X__X

Mesaj Scris de Tahrik Dum Iul 20, 2008 9:08 pm

Frate adminii ce mai fac ? Poate forumul e intr-o pasa proasta ,dar de luni O.o' ? Pe Rei nu am mai vazut-o pe mess ,Mih nu a mai postat de fapt nimeni ,dar chiar nimeni . . . daca si forumul asta ajunge sa se inchida eu ma impusc si eu sper sa revina la normal . . .
Tahrik
Tahrik
Moderator
Moderator

Numarul mesajelor : 141
Varsta : 30
Inscriere : 25/01/2008

Sus In jos

Kill me  pentru ca am deschis acest topic X__X Empty Re: Kill me pentru ca am deschis acest topic X__X

Mesaj Scris de mih Lun Iul 21, 2008 12:44 am

de fapt chestia asta e de cam o luna.
nu e vorba numai de mine. am "salvat" forumu odata->T-chan si cu mine [nu eram admin pe atunci]. si nu e vorba numai de asta.

in vacanta lumea e plecata si nimeni nu mai are chef de nimic. mi-ar placea ca lucrurile sa revina la normal ... dar e putin probabil. iar tema asta imi imprima senzatia de a inchide fereastra pt ca m-am saturat de griiiiiii >_>. inainte imi placea. hai sa facem ceva nou. sa mai schimbam forumul. nimeni nu vine back la ceva vechi de cand lumea[teoretic].
hm...intru [cam] constant pe forum sa nu e schimbat nimic. de ce as posta? oricum nu citeste nimeni.
nu pot sa le cer altora sa vina inapoi cand nici io n-am tragere de inima. [ce exprimare de *****] Shocked .

cine a mai intrat? :-? poi tahrik, roses_of_doom si magicb.
<_< trist ca din mai bine de 100 de membrii nu mai frecventeaza aproape nimeni............
mih
mih
Admin
Admin

feminin
Numarul mesajelor : 1168
Varsta : 31
Localizare : Yakuza
Stare de spirit : exista?
Respectarea regulilor : Kill me  pentru ca am deschis acest topic X__X 111010
Inscriere : 03/02/2008

http://pakemono-chan.deviantart.com

Sus In jos

Kill me  pentru ca am deschis acest topic X__X Empty Re: Kill me pentru ca am deschis acest topic X__X

Mesaj Scris de daniela Lun Iul 21, 2008 5:49 pm

yeah.... eu nu mai intram pt ca nu-mi apareau imaginile si .... nu intelegeam nimic... de aia... ca intram dar... s-au si intamplat multe....:-?? am fost bolnava si muscata de o potaie...:-? v-as fi salvat eu like always( too bad nobody sees it TT.TT) dar... credeam ca va descurcati. and boy... ce gol e forumul... daca ati repara chestia asta cu 'imaginile' as intra mai des. si nu e vina calculatorului caci debea l-am instalat asa ca e din cauza calculatorului. probabil e prea mare si... de aia apar probleme... v-ma spus eu sa ..faceti curat. nu am nici macar smiley-uri for gods sakes... daca erau intram si stateam non stop, dar nu numai problema cu imaginile este...you have no ideea ce ciudat arata... nu pot decat sa scriu jos si atat.anyways, daca v-ar pasa de forum ati incerca sa il aduceti la splendoarea de dupa...
daniela
daniela
V.I.P
V.I.P

feminin
Numarul mesajelor : 2384
Varsta : 31
Localizare : Iasi
Stare de spirit : monkey-maddness XD
Inscriere : 01/01/2008

Sus In jos

Kill me  pentru ca am deschis acest topic X__X Empty Re: Kill me pentru ca am deschis acest topic X__X

Mesaj Scris de roses_of_doom Mier Iul 30, 2008 7:55 pm

Pai ... forumul o ia deja pe o intorsatura buna. Nu stiu ce ati mai facut cat am fost eu plecata , dar treaba e ca a revenit la normal. Shocked
roses_of_doom
roses_of_doom
Membru
Membru

Numarul mesajelor : 165
Varsta : 26
Inscriere : 05/04/2008

Sus In jos

Kill me  pentru ca am deschis acest topic X__X Empty Re: Kill me pentru ca am deschis acest topic X__X

Mesaj Scris de Ryoko Lun Aug 04, 2008 11:52 am

Eu sunt pe acest forum de o zi si intradevar am vazut ca nu e prea activ asa ca mam decis sa am eu grija sa aduc cativa membri si sa le reamintesc membrilor de forum ... ^_^ ... sper ca nu o va deranja asta pe admina Neutral ... eu voi incerca sa fac ce pot ca sa devina cat mai popular acest forum ... Smile
Ryoko
Ryoko
Membru nou
Membru nou

feminin
Numarul mesajelor : 19
Varsta : 29
Inscriere : 21/04/2008

Sus In jos

Kill me  pentru ca am deschis acest topic X__X Empty Re: Kill me pentru ca am deschis acest topic X__X

Mesaj Scris de daniela Lun Aug 04, 2008 12:28 pm

well, ryoko.. asta e istoria forumului:

rei - adima forumului. forumul nu era asa de tare la inceput. de aia nimeni nu posta. era doar negru si mai nici un subiect. vin eu. postez la greu. rei aduce membri. topicuri la greu. mih- cealalta admina. + o groaza de moderatori, dintre care numai unul a mai ramas din acte stiu eu. dupa o cearta cu nush cine plec. dar revin. asta se repeta inca de 2 ori. deja m-am plictisit. trebuie sa mentionez ca forumul desi era simplu la inceput avea un anumit farmec si o magie unica care acum nu mai e. rei nu mai intra. nu am vazut-o pe forum de o luna sau 2. de fiecare data cand pelcam totul era A-Okey, toti postau. iar cand am revenit, de fiecare data, nu mai intra mai nimeni. debea daca vedeai un suflet pierdut umbland pe aici. ultima oara cand am revenit eram doar eu si mih. nu stiu ce s-a intamplat cu ceilalti. si am inceput sa postez ( inainte le si spuneam celorlalti ca uite acolo un topic kalumea bla bla si veneau inapoi si iar incepea postatul) iar lumea a revenit pe forum. nu stiu cati au observat asta. iar dupa cum vezi acum, ryoko, e in perioada in care am revenit. caci daca te inregistrai acum.. sa zicem 2-3 saptamani nu era nimeni. erai doar tu si cu tine. (toate astea spuse lasand modestia la o parte). iar daca nu ma crezi, stai sa vezi cum e dupa ce lipsesc 1 saptamana sau 2.
daniela
daniela
V.I.P
V.I.P

feminin
Numarul mesajelor : 2384
Varsta : 31
Localizare : Iasi
Stare de spirit : monkey-maddness XD
Inscriere : 01/01/2008

Sus In jos

Kill me  pentru ca am deschis acest topic X__X Empty Re: Kill me pentru ca am deschis acest topic X__X

Mesaj Scris de Ryoko Lun Aug 04, 2008 6:26 pm

Pai mie mi sa parut foarte bun forumul mai ales ca are o gramade de animeuri etc... si azi am incercat sa ii fac putina reclama sa speram ca am reusit ... Very Happy ...iar Rei pleasee !~! cand pleci undeva sau cand nu ai timp nu lasa forumul asa si las pe cineva in grija lui cineva de incredere nu oricine ;)care sa se ocupe de forum ..... Razz parerea mea este ca forumul asta mai poate sa fie activ indiferent daca un membru pleaca intr-o scurta vacanta ... sau daca lipseste ... Neutral
Ryoko
Ryoko
Membru nou
Membru nou

feminin
Numarul mesajelor : 19
Varsta : 29
Inscriere : 21/04/2008

Sus In jos

Kill me  pentru ca am deschis acest topic X__X Empty Re: Kill me pentru ca am deschis acest topic X__X

Mesaj Scris de megumi@haruko_haru307 Lun Aug 04, 2008 6:42 pm

eu ador forumul asta si da, daniela ai dreptate are farmecul lui mai ales ca ma simt ca intr-o maare familie tchine si as avea si o intrebare daca nu deranjez^^ cum fac pentru semnatura? nu stiu cum sa-mi pun o poza la semnatura ....
ah aveti dreptate nu intra prea multi...de fiecare data cand intru sunt numai 2 conectati adica eu si altcineva kaos dar nu-i nimic cu cat suntem mai putini cu atat ne putem cunoaste mai bine tirelang
megumi@haruko_haru307
megumi@haruko_haru307
Membru
Membru

feminin
Numarul mesajelor : 127
Varsta : 30
Localizare : world of darkness
Stare de spirit : I'm so sad :'(
Respectarea regulilor : Kill me  pentru ca am deschis acest topic X__X 221010
Inscriere : 07/06/2008

http://darknees-307-cat.hi5.com

Sus In jos

Kill me  pentru ca am deschis acest topic X__X Empty >_<

Mesaj Scris de neko Joi Feb 17, 2011 8:37 pm

deci... o sa va super super suparati pe mine dar ma risc si spun ce simt.
sunt noua recunosc, probabil nu stiu mare lucru despre acest forum doar ca pot spune ca nu m-a atras cu nimic. Adica, am intrat pe la rpg, acest forum se bazeaza pe anime, de ce nu ati creat si voi un rpg mai fantastic cu puteri supranaturale lupte bla bla daca tot va bazati pe anime-uri.
Tot legat de rpg, nu inteleg relevanta banilor, adica de ce trebuiesc bani? Dupa ce ca este criza in viata banala trebuie sa fie criza si pe acolo? In fine.
Oricum, rpg-ul trebuie mai atractiv... parerea mea:D
Sincer, de curand am parasit un alt forum(nu dau nume;)) din cauza faptului ca s-a inchis rpg-ul si de acolo caut mai multe forumuri pt a-mi satisface asteptarile vechiului forum pe care imi petreceam cea mai mare parte din timp si desi suna rautacios acesta nu m-a atras cu nimic.... iar acum astept ban-ul:D:))
totusi.... ganditi-va putin si faceti cateva modificari si restul va fi super ok si o sa vin pe aici cu ceilalti obsedati de anime-uri revoltati ca s-a inchis rpg-ul de pe celalalt forum:D
avatar
neko
Vizitator


Sus In jos

Kill me  pentru ca am deschis acest topic X__X Empty Re: Kill me pentru ca am deschis acest topic X__X

Mesaj Scris de Aki Dum Feb 27, 2011 12:54 am

Ma bag si eu pentru ca... mi-am amintit in seara asta de forumul asta si mi-am zis sa dau o raita. Anyway, sunt de acord cu neko in anumite privinte. Nu am intrat pe la toate sectiunile forumului, dar, sincer, aveti ceva de lucru la el.

Nu mai stiu de cand mi-am facut cont pe aici, dar stiu ca e mult timp. Ideea este ca forumul nu prea atrage. In primul rand aveti acelasi skin de cand stiu forumul. Macar daca ati face un banner care sa reprezinte forumu...

In al doilea rand nimeni nu pare sa isi dea interesul pentru el. Observ ca adminii lipsesc. Bine, nu intru eu sa vad cine a fost on in ultimele x ore / zile / luni, dar adminii ar trebui sa isi faca simtita prezenta. Si daca adminii nu mai au tragere de inima (da, stiu asta a fost scris in 2008, dar cred ca s-a agravat) ar trebui sa vorbeasca cu alte persoane dispuse sa ajute, sa faca ceva si poate asa le-ar veni si lor cheful.

Si daca tot am adus vorba: ne "aude" vreun admin pe aici? (sunt doar curioasa)

Ban? Ce ban? Pentru asta nu se da ban. Smile) Believe me, am facut lucruri mai rele. Smile)
Aki
Aki
Admin
Admin

feminin
Numarul mesajelor : 17
Varsta : 31
Respectarea regulilor : Kill me  pentru ca am deschis acest topic X__X 111010
Inscriere : 27/03/2010

http://blue-universe.forumer.ro/

Sus In jos

Kill me  pentru ca am deschis acest topic X__X Empty Re: Kill me pentru ca am deschis acest topic X__X

Mesaj Scris de Ayame Dum Mar 27, 2011 10:28 am

doar unul singur e mai greu plus ca sunt la inceput incerc sa invat si poate am sa schimb ceva^^
Ayame
Ayame
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 71
Varsta : 29
Stare de spirit : HAPPY now^^
Respectarea regulilor : Kill me  pentru ca am deschis acest topic X__X 111010
Inscriere : 25/11/2009

Sus In jos

Kill me  pentru ca am deschis acest topic X__X Empty Re: Kill me pentru ca am deschis acest topic X__X

Mesaj Scris de Aki Mar Mar 29, 2011 2:36 pm

Aww, imi place noul skin. ^^

Ayame, daca ai nevoie de ajutor, as putea incerca sa te ajut. Adica, am ceva experienta si mnah, vad ca nimeni nu se prea inghesuie.
Daca ai nevoie de ceva da-mi add pe id-ul toxic.metanol si vb. (^_^)
Aki
Aki
Admin
Admin

feminin
Numarul mesajelor : 17
Varsta : 31
Respectarea regulilor : Kill me  pentru ca am deschis acest topic X__X 111010
Inscriere : 27/03/2010

http://blue-universe.forumer.ro/

Sus In jos

Kill me  pentru ca am deschis acest topic X__X Empty Re: Kill me pentru ca am deschis acest topic X__X

Mesaj Scris de Ayame Mar Mar 29, 2011 4:50 pm

ma bucur ca iti place^^
Ayame
Ayame
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 71
Varsta : 29
Stare de spirit : HAPPY now^^
Respectarea regulilor : Kill me  pentru ca am deschis acest topic X__X 111010
Inscriere : 25/11/2009

Sus In jos

Kill me  pentru ca am deschis acest topic X__X Empty Re: Kill me pentru ca am deschis acest topic X__X

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum