J-effect
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Parerea vostra

4 participan?i

In jos

Parerea vostra Empty Parerea vostra

Mesaj Scris de Byo.Shin Lun Mai 19, 2008 6:40 pm

Well...mie una mi-a placut foarte mult Bleach, e interesanta povestea si imi place ca sunt si niste faze super amuzante @.@. Imi place cum sunt realizate personajele, grafica nu mi-a prea placut nici mie, dar in rest e un anime grozav.Si imi place foarte mult coloana sonora de la acest anime.
Byo.Shin
Byo.Shin
Membru nou
Membru nou

Numarul mesajelor : 40
Varsta : 30
Inscriere : 18/05/2008

Sus In jos

Parerea vostra Empty Re: Parerea vostra

Mesaj Scris de Namiko Mier Mai 21, 2008 8:40 pm

Mie mi-a placut chiar foarte mult grafica Very Happy, nu am nici o plangere.Nu ma omor dupa anime-urile care se lungesc asa mult,dar asta e o exceptie;)).Nu am ajuns foarte departe,dar imi place cum evolueaza Ichigo si voi continua sa ma uit.Si fazele haioase imi plac foarte mult mai ales cele cu Rukia si Ichigo.
Namiko
Namiko
Admin
Admin

feminin
Numarul mesajelor : 601
Varsta : 30
Localizare : Bucuresti
Respectarea regulilor : Parerea vostra 111010
Inscriere : 27/12/2007

https://j-effect.forumgratuit.ro

Sus In jos

Parerea vostra Empty Re: Parerea vostra

Mesaj Scris de Ryone Mier Mai 28, 2008 2:08 pm

Huh,de cand am vazut acest anime mi-a placut foarte mult XD.
Sunt foarte impresionata de el,grafica este minunata,ideea nu este chair originala...dar nici nu este in toate animeurile.
Coloana sonora,este preferata mea XD[ma refer de la toate animeurile vizionate de mine pana acuma].Personajele sunt chiar foarte dragute ^^ si trag atentia tuturor.Personalitatea lor este una pe care eu o admir foarte mult.
Ryone
Ryone
Membru nou
Membru nou

Numarul mesajelor : 11
Varsta : 29
Inscriere : 28/05/2008

Sus In jos

Parerea vostra Empty Re: Parerea vostra

Mesaj Scris de Ryoko Dum Aug 03, 2008 10:09 pm

.... Parerea cred ca o stiti deja ... :X:X::X:X: pentru ca eu ador acest anime si nu miar fi placut asa de mult daca asi fi avut o parere proasta imi place foarte mult grafica si povestea ... cred ca ma uitam la un ep se termina si pe urma nu puteam sa nu ma mai uit si la urmatorul .... :X ....intrun final pt. mn este un anime de nota 10 + !~!
Ryoko
Ryoko
Membru nou
Membru nou

feminin
Numarul mesajelor : 19
Varsta : 29
Inscriere : 21/04/2008

Sus In jos

Parerea vostra Empty Re: Parerea vostra

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum