J-effect
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

probabil cea mai tare muzica de relaxare

+5
froggy-chan
LiliGrace
magicb
...::kagome_chan::...
mih
9 participan?i

In jos

probabil cea mai tare muzica de relaxare Empty probabil cea mai tare muzica de relaxare

Mesaj Scris de mih Vin Feb 15, 2008 10:56 pm

dada... Cool
aja e.
parerea mea...ascult si j-pop si j-rock...dar uneori prefer just j-pop Very Happy
colac peste pupaza...m-am gandit...[ lol! ] sa discutam despre diferite melodii din industria j-pop si eventual sa punem versuri alea alea....

melodia mea preferata din sectinea asta este momentan yay* one mote time one more chance a lui masayoshi yamazaki https://www.youtube.com/watch?v=JNtVhoCCGv4&feature=related
altceva...pei...anna tsuchiya poate fi considerata la sectiunea j-pop...kuroi namida kaos

care e melodia voastra fav yay* ?
mih
mih
Admin
Admin

feminin
Numarul mesajelor : 1168
Varsta : 31
Localizare : Yakuza
Stare de spirit : exista?
Respectarea regulilor : probabil cea mai tare muzica de relaxare 111010
Inscriere : 03/02/2008

http://pakemono-chan.deviantart.com

Sus In jos

probabil cea mai tare muzica de relaxare Empty Re: probabil cea mai tare muzica de relaxare

Mesaj Scris de ...::kagome_chan::... Dum Feb 24, 2008 6:34 pm

nu stiu in ce clasa de muzika sa pun aceasta melodie dar mie imi place foarte mult si chiar e relaxanta.....se numeste somewhere si este cantata de Within Temptation ......e melodia mea preferata......o ascult in fiecare seara sa adorm Laughing
https://www.youtube.com/watch?v=VlsLEQjcN2s
...::kagome_chan::...
...::kagome_chan::...
Membru nou
Membru nou

feminin
Numarul mesajelor : 22
Varsta : 31
Inscriere : 13/02/2008

Sus In jos

probabil cea mai tare muzica de relaxare Empty Re: probabil cea mai tare muzica de relaxare

Mesaj Scris de magicb Dum Feb 24, 2008 9:14 pm

kagome, Within Temptation nu canta j-pop Smile

si eu ascult j-pop..ador anna tsuchiya si muuuulte
mai e si ringo shiina..nush sigur daca e j-pop, eu asa zic
prima mel care am ascultat-o de la ea:
https://www.youtube.com/watch?v=57yxmj0Y4Fs
magicb
magicb
FanClub Death Note
FanClub Death Note

feminin
Numarul mesajelor : 609
Varsta : 36
Localizare : miau
Stare de spirit : vreau sa dorm :|
Inscriere : 03/02/2008

http://magicb-diary.blogspot.com

Sus In jos

probabil cea mai tare muzica de relaxare Empty Re: probabil cea mai tare muzica de relaxare

Mesaj Scris de ...::kagome_chan::... Dum Feb 24, 2008 9:44 pm

imi cer scuze dk am postat gresit Embarassed .....dar nu stiam ce gen de muzika e[nu prea mi se parea rock].....aja ca am incadrato la muzika de relaxare pt ca pe mine ma relaxeaza.......sorry Embarassed
...::kagome_chan::...
...::kagome_chan::...
Membru nou
Membru nou

feminin
Numarul mesajelor : 22
Varsta : 31
Inscriere : 13/02/2008

Sus In jos

probabil cea mai tare muzica de relaxare Empty Re: probabil cea mai tare muzica de relaxare

Mesaj Scris de magicb Dum Feb 24, 2008 10:15 pm

nu-i nimic
eu doar ti-am spus ca sa stii ca nu e j-pop
nu vroiam sa se inteleaga altceva...cum ca m-as lua de tine sau ceva in genu scratch
magicb
magicb
FanClub Death Note
FanClub Death Note

feminin
Numarul mesajelor : 609
Varsta : 36
Localizare : miau
Stare de spirit : vreau sa dorm :|
Inscriere : 03/02/2008

http://magicb-diary.blogspot.com

Sus In jos

probabil cea mai tare muzica de relaxare Empty Re: probabil cea mai tare muzica de relaxare

Mesaj Scris de mih Lun Feb 25, 2008 12:22 am

off: within temptation canta gothic yay* ...dar nu sunt japonezi....deci nu au ce cauta la j-pop...dar, kagome-chan si mie imi plac within temptation

hm...formatie nouaa: Plastic tree yay*
canta super...
dar n-am apucat sa citesc despre ei....totusi....nu e nici j-rock...asa ca mere la j-pop kaos2
mih
mih
Admin
Admin

feminin
Numarul mesajelor : 1168
Varsta : 31
Localizare : Yakuza
Stare de spirit : exista?
Respectarea regulilor : probabil cea mai tare muzica de relaxare 111010
Inscriere : 03/02/2008

http://pakemono-chan.deviantart.com

Sus In jos

probabil cea mai tare muzica de relaxare Empty Re: probabil cea mai tare muzica de relaxare

Mesaj Scris de LiliGrace Lun Feb 25, 2008 1:33 am

Pey,yo askult mai mult J-rock,dar kred k e shi J-popul ok...
Ayumi Hamasaki is the best!...imi plak ft. mult mel. ei...sunt shi unele relaxante shi altele mai dance...+a fost prima pe kare am askultat-o din industria J-muzik...
LiliGrace
LiliGrace
Membru nou
Membru nou

Numarul mesajelor : 37
Varsta : 33
Inscriere : 22/02/2008

Sus In jos

probabil cea mai tare muzica de relaxare Empty Re: probabil cea mai tare muzica de relaxare

Mesaj Scris de froggy-chan Lun Mar 24, 2008 11:07 pm

mie nu imi place j-pop okkaa..y..

admin: SPAM SPAM SPAM.....vroiam sa zic....la topicul cu ban...dar zic si aici...ai warn pt ca postezi numai la divertisment ...sorry...
froggy-chan
froggy-chan
Membru
Membru

feminin
Numarul mesajelor : 100
Varsta : 28
Localizare : orasul x froagelor
Stare de spirit : 350 grade celsius
Inscriere : 23/03/2008

http://dianna192.hi5.com

Sus In jos

probabil cea mai tare muzica de relaxare Empty Re: probabil cea mai tare muzica de relaxare

Mesaj Scris de takka Dum Mar 30, 2008 9:15 pm

imi place mult utada hikaru - flavor of life
takka
takka
Membru nou
Membru nou

Numarul mesajelor : 4
Varsta : 114
Inscriere : 30/03/2008

Sus In jos

probabil cea mai tare muzica de relaxare Empty Re: probabil cea mai tare muzica de relaxare

Mesaj Scris de daniela Joi Mai 15, 2008 6:02 pm

sa vedem... ^^ in ceea ce priveste j-pop, ador Morning Musume, care au vreo 8 albume, prima lor melodie aparand in 1998, numindu-se morning coffe si chiar imi plac. ele canta de obicei cate 7, 8, 9 dar ele sunt in total 15 ... ciudat, stiu...imi plac la nebunie versurile.. sunt asa de m-chan... daca cumva intrati pe youtube, cautati melodia ' koi no dance site ' ... e asa de comica...^^ preferatal mea insa este joshi kashimashi monogatari ^^ videoclipul e foarte tare... sunt foarte feminine si foarte naturale... nu pot sa nu-mi placa, plus ca sunt foarte non-superficiale...^^ alta melodie preferata este 'the peace'(ador finalul) si 'sexy boy' ^^
sa revenim, alta formatie j-pop favorita este SMAP (ador melodia lor numita Sekai ni Hitotsu Dake no Hana...imi place la nebunie mesajul transmis)...trupa aceasta a aparut in 1991... ^^ o da, si ... kazumasa oda ^^ asta e de prin '80... ^^ ador melodia Ai wo Tomenai de [Don't Stop Love] ^^ si... ayumi hamasaki... imi place melodia dearest si we wish...:-? um.. sunt multe...minaguchi yuko....si...kumi koda - real emotion...am aflat de curand si de berryz care pare a fi o trupa formata din fetite micute probabil operate estetic pt a arata cat mai kawaii...Hitomi Yaida-Ring My Bell ..o ador.. canta la chitara ^^ Two-Mix - Truth, Utada Hikaru - Passion (videoclipul e whoaaaaaaa)


so, se pare ca ador j-popul...^^ probabil din cauza mesajelor sweet ...
daniela
daniela
V.I.P
V.I.P

feminin
Numarul mesajelor : 2384
Varsta : 31
Localizare : Iasi
Stare de spirit : monkey-maddness XD
Inscriere : 01/01/2008

Sus In jos

probabil cea mai tare muzica de relaxare Empty Re: probabil cea mai tare muzica de relaxare

Mesaj Scris de kimi_takara Joi Oct 23, 2008 5:03 pm

mie imi place chiisana shiawase - jigoku shoujo futakomori


doamne deci o ador...si imi plac si celalalte melodii de la jigoku shoujo futakamori angel kaos3
kimi_takara
kimi_takara
Membru nou
Membru nou

feminin
Numarul mesajelor : 10
Varsta : 31
Localizare : brasov
Stare de spirit : ureshi
Inscriere : 21/10/2008

Sus In jos

probabil cea mai tare muzica de relaxare Empty Re: probabil cea mai tare muzica de relaxare

Mesaj Scris de Shihakii Joi Sept 16, 2010 9:42 pm

mdeci imi bag si eu coada pe aici..
ascult j-rock , rock...punk si pop.. imi place si electro-popul... mai multe

sa revenim la intrebare...... bounce (care e melodia noastra preferata)

pot spune asta.. :-? .. as avea mai multe depinde de stare.. imi place evanescence pentru relaxare, depinde cum ma simt..
si melodia preferata.. j-rock


imi pare rau daca am facut spam.. trebuia sa postez doar j-pop ? blobs ..... topicul se numeste "muzica de relaxare"


so.. anyway, xoxo all..
Shihakii
Shihakii
Membru nou
Membru nou

Numarul mesajelor : 12
Varsta : 84
Inscriere : 16/09/2010

Sus In jos

probabil cea mai tare muzica de relaxare Empty Re: probabil cea mai tare muzica de relaxare

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum