J-effect
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Plecari

+17
Myu~ai
mih
w_merc
Ryuk
Akaete
magicb
Tahrik
aiko-chan
Yuki4ver
Kikyo
Tourniquet
Kuriko
Namiko
Kira-chan
Ana-Anibas
daniela
Naive
21 participan?i

Pagina 1 din 3 1, 2, 3  Urmatorul

In jos

Plecari Empty Plecari

Mesaj Scris de Naive Dum Feb 03, 2008 12:08 pm

daca plecati pentru o perioada de timp..sau definitiv[sper sa nu fie cazu']..postati aici..ca sa stim:D
eu plec azi la munte..si nu mai intru o saptamana pe forum...sowwy..but promit ca o sa recuperez;)..
bye guys japan5
Naive
Naive
FanClub Death Note
FanClub Death Note

Numarul mesajelor : 168
Varsta : 30
Inscriere : 27/01/2008

http://purple-butterfly.topgoo.net

Sus In jos

Plecari Empty Re: Plecari

Mesaj Scris de daniela Dum Feb 03, 2008 2:36 pm

ok... bye bye....^_^ e posibil si eu sa nu mai intru o perioada.... dar poate imi voi face timp.


japan6



ca sa nu fac spam.. din nou...am editat mesajul asta... Suspect nu voi mai intra ceva timp pe caluclator pt ca am o groaza de chestii de facut.. si voi intra mai rar pe forum...so, happy posting everyone. Rolling Eyes
daniela
daniela
V.I.P
V.I.P

feminin
Numarul mesajelor : 2384
Varsta : 31
Localizare : Iasi
Stare de spirit : monkey-maddness XD
Inscriere : 01/01/2008

Sus In jos

Plecari Empty Re: Plecari

Mesaj Scris de Ana-Anibas Lun Feb 04, 2008 8:31 pm

pai eu am 2 motive pentru care nu o sa intru ori nu merge netul...ori sunt plecata....

si va anunt ca maine plec , dar ma intorc miercuir seara...asa ca sper sa postez ceva miercuir seara...sau noaptea... affraid
Ana-Anibas
Ana-Anibas
Membru avansat
Membru avansat

feminin
Numarul mesajelor : 752
Varsta : 32
Localizare : Iasi
Stare de spirit : >_< ^_^ *~* @_@ O_o X_X o.O
Inscriere : 11/01/2008

Sus In jos

Plecari Empty Re: Plecari

Mesaj Scris de Kira-chan Joi Feb 07, 2008 1:36 pm

deci...sunt pedepsita, sincer nush cand o sa mai intru pe forum, dar maine pot caci mama nu e acasa..trebuie sa citesc o carte stupida (Colt Alb) + ca trebuie sa fac referat
Kira-chan
Kira-chan
FanClub Death Note
FanClub Death Note

feminin
Numarul mesajelor : 273
Varsta : 29
Localizare : Braila
Inscriere : 30/12/2007

Sus In jos

Plecari Empty Re: Plecari

Mesaj Scris de Naive Sam Feb 09, 2008 11:04 pm

am uitat sa postez aici...pai me is back...so acum ma uit ce s-a mai scris pe forum^^...sper sa va intoarceti repede fetelor;)
Naive
Naive
FanClub Death Note
FanClub Death Note

Numarul mesajelor : 168
Varsta : 30
Inscriere : 27/01/2008

http://purple-butterfly.topgoo.net

Sus In jos

Plecari Empty Re: Plecari

Mesaj Scris de Namiko Sam Feb 09, 2008 11:11 pm

yay,ce ma bucur ca te-ai intors funnyzzz,ne-a fost dor de tine
so...welcome back sish!:*
Namiko
Namiko
Admin
Admin

feminin
Numarul mesajelor : 601
Varsta : 30
Localizare : Bucuresti
Respectarea regulilor : Plecari 111010
Inscriere : 27/12/2007

https://j-effect.forumgratuit.ro

Sus In jos

Plecari Empty Re: Plecari

Mesaj Scris de daniela Sam Feb 09, 2008 11:15 pm

cred ca nu voi mai intra o vreme. dar voi cauta eu o cale sa scap de asa zisa "pedeapsa".. am rog.. nush dc am primit-o... vorbe-n vant.

japan3
daniela
daniela
V.I.P
V.I.P

feminin
Numarul mesajelor : 2384
Varsta : 31
Localizare : Iasi
Stare de spirit : monkey-maddness XD
Inscriere : 01/01/2008

Sus In jos

Plecari Empty Re: Plecari

Mesaj Scris de Namiko Sam Feb 09, 2008 11:19 pm

OMG!Nush daca ma mai gasesti in viata dany-chan=))
Glumesc...
uf...sper sa fie alarma falsa
i'm so sad kaos
Namiko
Namiko
Admin
Admin

feminin
Numarul mesajelor : 601
Varsta : 30
Localizare : Bucuresti
Respectarea regulilor : Plecari 111010
Inscriere : 27/12/2007

https://j-effect.forumgratuit.ro

Sus In jos

Plecari Empty Re: Plecari

Mesaj Scris de daniela Sam Feb 09, 2008 11:20 pm

nush.. prima luna dintr-un semestru e cam grea. iar incep cu notele... si iar trebuie sa stau noaptea treaza sa fac desene.


bine. bye bye guys. kaos
daniela
daniela
V.I.P
V.I.P

feminin
Numarul mesajelor : 2384
Varsta : 31
Localizare : Iasi
Stare de spirit : monkey-maddness XD
Inscriere : 01/01/2008

Sus In jos

Plecari Empty Re: Plecari

Mesaj Scris de Kuriko Dum Feb 10, 2008 8:28 pm

Eu imi anunt placarea definitiva.
De ce???
Motivul e bine stiu de aproape toata lumea
Imi pare nespus de rau.
Kuriko
Kuriko
FanClub Death Note
FanClub Death Note

feminin
Numarul mesajelor : 179
Varsta : 29
Localizare : Happy, sad, happy, sad, happy...
Stare de spirit : Bored :P
Inscriere : 31/12/2007

Sus In jos

Plecari Empty Re: Plecari

Mesaj Scris de Namiko Dum Feb 10, 2008 8:44 pm

Ei bine,kuriko degeaba zici ca pleci
In fine....imi pare rau sa sti pt tot
Daca te vei razgandi noi te asteptam Smile
Kira-chan mi-a zis sa iti dau ban,nu iti voi da,deoarece nu cred ca e ultimul tau post pe acest forum
Namiko
Namiko
Admin
Admin

feminin
Numarul mesajelor : 601
Varsta : 30
Localizare : Bucuresti
Respectarea regulilor : Plecari 111010
Inscriere : 27/12/2007

https://j-effect.forumgratuit.ro

Sus In jos

Plecari Empty Re: Plecari

Mesaj Scris de daniela Lun Feb 11, 2008 10:23 am

kuriko... nu fi supy...

a fost o mica.. scapare. te rog, nu pleca.^^monkey-chan love-loves you. monkey chan loves everybody. yay*

te voi omori cu e-mailuri daca nu mai intrii...

kaos3
daniela
daniela
V.I.P
V.I.P

feminin
Numarul mesajelor : 2384
Varsta : 31
Localizare : Iasi
Stare de spirit : monkey-maddness XD
Inscriere : 01/01/2008

Sus In jos

Plecari Empty Re: Plecari

Mesaj Scris de Tourniquet Mar Feb 12, 2008 10:47 pm

Kuriko care e motivul??eu nu il stiu:| serios....

si..... vreu si eu sa anunt ca in timpul scolii o sa intru mai putin pe forum...ca nah....invatatul, referate, teme, si etc.....sunt multe Sad cand pot sa intru intru promit ^^

si Kuriko astept si eu un raspuns...sau de la oricine altcineva de pe forum macar....
Tourniquet
Tourniquet
Moderator
Moderator

feminin
Numarul mesajelor : 1534
Varsta : 31
Localizare : Adjud
Stare de spirit : mai conteaza??
Inscriere : 02/02/2008

http://darkicewolf.piczo.com

Sus In jos

Plecari Empty Re: Plecari

Mesaj Scris de Kikyo Sam Feb 16, 2008 3:00 pm

Eu cred ca plec de tot Sad .Nu mai am timp si acum am si forumul meu...deci adio sper ca o sa ne mai revedem fleur rouge .Pa lume draga pa!
Kikyo
Kikyo
Moderator
Moderator

feminin
Numarul mesajelor : 363
Varsta : 28
Localizare : Braila
Stare de spirit : x_x I hate the life!
Respectarea regulilor : Plecari 111010
Inscriere : 30/12/2007

Sus In jos

Plecari Empty Re: Plecari

Mesaj Scris de Tourniquet Sam Feb 16, 2008 3:53 pm

off...daca tu crezi ca nu mai ai timp.....ehh...e ok...dar poate o sa ne mai vizitezi din cand in cand ^^ love
Tourniquet
Tourniquet
Moderator
Moderator

feminin
Numarul mesajelor : 1534
Varsta : 31
Localizare : Adjud
Stare de spirit : mai conteaza??
Inscriere : 02/02/2008

http://darkicewolf.piczo.com

Sus In jos

Plecari Empty Re: Plecari

Mesaj Scris de daniela Sam Feb 16, 2008 4:00 pm

bwhahaha, nyahahhaa, mwhahaha and. the rest. eu ziceam ca n-o sa am timp. hehe... ink is pe forum... beat u dad!!! ne ne ne ne ne. >.< not punished anymore.

japan3
daniela
daniela
V.I.P
V.I.P

feminin
Numarul mesajelor : 2384
Varsta : 31
Localizare : Iasi
Stare de spirit : monkey-maddness XD
Inscriere : 01/01/2008

Sus In jos

Plecari Empty Re: Plecari

Mesaj Scris de Kira-chan Joi Mar 06, 2008 8:17 pm

am sa plec o vreme de pe forum (ma simt cam inutila peste tot) si marea majoritate a lucrurilor importante nu le inteleg...cand am sa ma intorc cu forte noi, am sa va anunt
Kira-chan
Kira-chan
Kira-chan
FanClub Death Note
FanClub Death Note

feminin
Numarul mesajelor : 273
Varsta : 29
Localizare : Braila
Inscriere : 30/12/2007

Sus In jos

Plecari Empty Re: Plecari

Mesaj Scris de Tourniquet Joi Mar 06, 2008 9:19 pm

si eu am sa plec pentru ceva vreme..pentru ca
1. nu am voie la pc dekt 1 h....ehh..pentru teme si etc 8-|
2. ma simt aiurea....si pana acum m-am simtit....si deasta nu am mai intrat....
3. am ceva probleme de rezolvat....

oricum....o sa ma intorc..promit...nu stiu cand dar o sa ma intorc ^^
Tourniquet
Tourniquet
Moderator
Moderator

feminin
Numarul mesajelor : 1534
Varsta : 31
Localizare : Adjud
Stare de spirit : mai conteaza??
Inscriere : 02/02/2008

http://darkicewolf.piczo.com

Sus In jos

Plecari Empty Re: Plecari

Mesaj Scris de Yuki4ver Dum Apr 06, 2008 5:16 pm

Well, se apropie bacul shi yo am de recuperat >.> k am lenevit in ultima perioada >.>
In weekend imi voi face timp de forumurile pe care sunt activa, dar voi incerca sa fiu si in timpul saptamanii ^^
Dar ca sa se stie in cazul in care nu sunt online p forum o zi, doua e din cauza studiului Razz, dar pe mess sunt ^^ k
Yuki4ver
Yuki4ver
Membru nou
Membru nou

Numarul mesajelor : 28
Varsta : 34
Inscriere : 06/04/2008

Sus In jos

Plecari Empty Re: Plecari

Mesaj Scris de aiko-chan Mar Apr 15, 2008 10:04 pm

pai...eo trec printr-o perioada mai stresanta si nu o sa am chef d nik...nuj cat dureaza...sper sa se rezolve soon...
avatar
aiko-chan
Membru
Membru

feminin
Numarul mesajelor : 155
Varsta : 30
Stare de spirit : happy
Inscriere : 26/03/2008

Sus In jos

Plecari Empty Re: Plecari

Mesaj Scris de daniela Vin Apr 18, 2008 8:20 am

ok.. deci eu voi pleca o perioada...
o parte din motive este: olimpiada, concursuri la desen, pastele, vacanta in care voi invata la teze, inspectie, teze, note etc.
alta:
pai... nush cum sa o spun, pt ca e cam lunga chestia: in primul rand, nimeni nu mai intra... va laudati ac aveti peste 90 de membri... dar cati sunt activi? imi placea mai mult forumul cand toti eram rpieteni si totul mergea mult mai bine decat acum. acum, toti vor sa fie moderatori si nu mai stiu eu ce si se poarta dragut si... cum sa ii rezisti? iar apoi, cand sunt facuti, cum mi s-a mai intamplat si pe alte forumuri, devin dintr-o data nishte ... prefer sa nu insult. altceva: cum am mai spus mai sus, toti se poarta dragut si raspund adorabil de falsi la unele mesaje: de cate ori vi s-a intamplat sa vi se dea o nota mai mik la topikul cu ava& sig doar pt ca tu ai fost sincera si ai spus ca nu-ti place ava& signul lui, pt ca apoi sa dai si tu o nota mare lui ca si el sa iti dea apoi? sau... de cate ori vi s-a citit 'carnatzul' ala de cuvinte de la fan fic daca tu nu l-ai citetit pe al altora? aici se raspunde cu aceeasi moneda... daca esti dragut si nu-ti spui parerea ta adevarata, atunci asa face si celalalt user. daca esti sincera, apoi si el e 'rau cu tn'... alt ex? well, cu totii stim ca mih era o scumpete... chiar poate este...dar ce s-a intamplat cand froggy-chan facuse nishte greseli doar pt ca nu avea destula experienta cu forumurile si nu prea intelegea ce e cu spam-ul? well, a provocat-o si din spam in spam i-a dat bann...doar pt ca nu o tolera din nush ce motiv. apoi faza cu an cafe... tb sa imi psun parerea, nu-i asa? cum adik 'nimeni nu mi-a cerut parerea'? adik, daca eu nu ma port dulcegaret eu nu am voie sa spun ce cred despre ei? ute na: II URASC, pt ca m-a facut sa vad si o alta parte a lui mih. si apropo.... dc nu mai intra nici un admin? doar sunt ADMINI... pt ce '...' sunt acolo daca nu intra si nu incearca sa ii faca pe ceilalti sa posteze? o, da..si barfele... minunatele barfe.... cum se barfesc unii pe mess.... nici nu ma comentez...

iar acum... ce motiv as mai avea eu sa raman? stiu ca dupa mesajul asta voi fi banata si restul (de parca imi pasa... mi-am spus parerea....comun... nici nu ma mai obosesc sa spun)... nu va mai comportati ca si cum totul ar fi ok pt ca nu e. deschideti ochii si reflectati putin.

poate voi mai intra, poate nu... dar nu cred ca voi mai fi monkey-chan dupa toata chestia asta...

asta urasc eu cel mai mult la asa-zisele prietenii: falsitatea, nesinceritatea si indiferenta.

poate ca dupa mesajul asta voi fi si eu barfita la randul meu... dar ce-mi pasa? stiu deja chiar daca nu am facut nimik ca sa fiu barfita, am fost. si voi fi.

iar in final... un simplu 'pa' cred ca merge. 'pa'.
daniela
daniela
V.I.P
V.I.P

feminin
Numarul mesajelor : 2384
Varsta : 31
Localizare : Iasi
Stare de spirit : monkey-maddness XD
Inscriere : 01/01/2008

Sus In jos

Plecari Empty Re: Plecari

Mesaj Scris de Tahrik Vin Apr 18, 2008 2:56 pm

T.T ei bine ai dreptate in mare parte , e adevarat ca la acel joc rate the sig&ava ti se da aceleasi note care le dai si tu , ma rog stiu cum e daca dai o nota mica pe drept ala iti da o nota si mai mica pe nedrept >_<" si cu barfa...ei bine eo nu ma bag in asa ceva , din cate stiu nu am barfit pe nimeni niciodata nici admina mistique de Mih nu stiu prea multe pentru ca nu o cunosc asa de bine ... iar adminii , poate vor si ei sa-si drege notele , acuma cu scoala e mai greu sa intri si sa postezi mai ales pentru cei de-a VII , VIII si a 12 pentruca unii dau tezele cu subiect unic ,iar altii la vara bacu' , mie chiar imi pare rau ca nu prea o s amai intri , nu cred ca forumul va fi la fel , fara monkey-chan T.T , pentru ca observi ca nici eo nu's prea activa desi is mod' oricum nu m-am rugat eo sau m-am milogit sa fiu mod >_< ,consider acest lucru "nesimtire" desi stiu cazuri...si eu nu cred ca o sa fii banata pentru ca esti sincera ,in nici un caz... chiar as vrea sa te mai vad pe forumuri , oricum la vara eu am sa-mi petrec mai mult timp pe forumuri
acum sa revin la oile acestui topic: nici eu nu prea o sa fiu cea mai activa ,nici macar nu prea sunt , aceleasi motive ca a lui Dany:note , T.S.U , olimpiada de chimie la care ma toaca profa la cap... scoala , pastele , etc. dar am sa incerc sa intru zilnic ^^
Tahrik
Tahrik
Moderator
Moderator

Numarul mesajelor : 141
Varsta : 30
Inscriere : 25/01/2008

Sus In jos

Plecari Empty Re: Plecari

Mesaj Scris de magicb Vin Apr 18, 2008 10:02 pm

daniela a scris:ok.. deci eu voi pleca o perioada...
o parte din motive este: olimpiada, concursuri la desen, pastele, vacanta in care voi invata la teze, inspectie, teze, note etc.
alta:
pai... nush cum sa o spun, pt ca e cam lunga chestia: in primul rand, nimeni nu mai intra... va laudati ac aveti peste 90 de membri... dar cati sunt activi? imi placea mai mult forumul cand toti eram rpieteni si totul mergea mult mai bine decat acum. acum, toti vor sa fie moderatori si nu mai stiu eu ce si se poarta dragut si... cum sa ii rezisti? iar apoi, cand sunt facuti, cum mi s-a mai intamplat si pe alte forumuri, devin dintr-o data nishte ... prefer sa nu insult. altceva: cum am mai spus mai sus, toti se poarta dragut si raspund adorabil de falsi la unele mesaje: de cate ori vi s-a intamplat sa vi se dea o nota mai mik la topikul cu ava& sig doar pt ca tu ai fost sincera si ai spus ca nu-ti place ava& signul lui, pt ca apoi sa dai si tu o nota mare lui ca si el sa iti dea apoi? sau... de cate ori vi s-a citit 'carnatzul' ala de cuvinte de la fan fic daca tu nu l-ai citetit pe al altora? aici se raspunde cu aceeasi moneda... daca esti dragut si nu-ti spui parerea ta adevarata, atunci asa face si celalalt user. daca esti sincera, apoi si el e 'rau cu tn'... alt ex? well, cu totii stim ca mih era o scumpete... chiar poate este...dar ce s-a intamplat cand froggy-chan facuse nishte greseli doar pt ca nu avea destula experienta cu forumurile si nu prea intelegea ce e cu spam-ul? well, a provocat-o si din spam in spam i-a dat bann...doar pt ca nu o tolera din nush ce motiv. apoi faza cu an cafe... tb sa imi psun parerea, nu-i asa? cum adik 'nimeni nu mi-a cerut parerea'? adik, daca eu nu ma port dulcegaret eu nu am voie sa spun ce cred despre ei? ute na: II URASC, pt ca m-a facut sa vad si o alta parte a lui mih. si apropo.... dc nu mai intra nici un admin? doar sunt ADMINI... pt ce '...' sunt acolo daca nu intra si nu incearca sa ii faca pe ceilalti sa posteze? o, da..si barfele... minunatele barfe.... cum se barfesc unii pe mess.... nici nu ma comentez...

iar acum... ce motiv as mai avea eu sa raman? stiu ca dupa mesajul asta voi fi banata si restul (de parca imi pasa... mi-am spus parerea....comun... nici nu ma mai obosesc sa spun)... nu va mai comportati ca si cum totul ar fi ok pt ca nu e. deschideti ochii si reflectati putin.

poate voi mai intra, poate nu... dar nu cred ca voi mai fi monkey-chan dupa toata chestia asta...

asta urasc eu cel mai mult la asa-zisele prietenii: falsitatea, nesinceritatea si indiferenta.

poate ca dupa mesajul asta voi fi si eu barfita la randul meu... dar ce-mi pasa? stiu deja chiar daca nu am facut nimik ca sa fiu barfita, am fost. si voi fi.

iar in final... un simplu 'pa' cred ca merge. 'pa'.

Ai dreptate in unele parti. LA cele cu sinceritatea si av&sig.
eu una sunt sincera si cand ma mai iau la jocuri de akaete sau cine mai e imoh (nu poseri ca deh..iemo asa...) o fac din pura rautate sincera.
insa danii-chan, la faza cu an cafe (not fan.,..am voie sa ma bag) nu inteleg de ce te-ai luat de aspectul lor..adica...e viata fiecaruia cum vrea sa arate sau nu scratch
cam atat am de zis cred m?
magicb
magicb
FanClub Death Note
FanClub Death Note

feminin
Numarul mesajelor : 609
Varsta : 36
Localizare : miau
Stare de spirit : vreau sa dorm :|
Inscriere : 03/02/2008

http://magicb-diary.blogspot.com

Sus In jos

Plecari Empty Re: Plecari

Mesaj Scris de Namiko Vin Apr 18, 2008 10:36 pm

Daniela imi pare rau ca te-ai suparat....faza cu froggy recunosc,a fost si vina mea ,deoarece am stat deoparte si nu am luat nici o masura.
Sincer,nu am vrut sa se ajunga la asa ceva.Eu una apreciez parerea fiecaruia si stiu ca nu putem avea gusturi comune,iar daca tie nu iti place j-rock sau an cafe sau mai stiu eu ce nu am nimic impotriva ta si incerc sa va ascult pe toti si sa fac forumul asa cum va doriti voi...dar nu poate fi toata lumea multumita.
Nu am vrut sa dau impresia ca ma laud ca sunt 90 de useri pe forum...eram pur si simplu bucuroasa pentru ca am reusit.Oricum aveti si voi dreptatea voastra,pana la urma toata vina cade asupra mea.Daca adminii nu mai intra o saptamana nu mai intra nici ceilalti.Dar asta pentru ca nu am timp...anul asta e un an greu pentru mine si fac tot posibilul sa invat.
Legat de chestia cu...."sa fi dragut cu celalt ca sa va fi si el" sunt de acord cu tine...treaba e destul de enervanta,dar eu nu stiu sa fi intrat la topicul cu fanfic lunile astea de mai mult de 3 ori asa ca nu stiu prea bine ce se intampla acolo,desi sunt admin si ar trebui sa stau numai cu ochii in calculator sa sesizez fiecare gresala si sa dau avertizari ,dar am obosit si eu.
Sincer in acest moment imi doresc sa sterg forumul.Toata lumea e suparata.altii spun sa le dau ban,altii nu mai stiu ce...singurul lucru care ma impiedica e faptul ca multe prietenii s-au legat aici,cel putin in cazul meu.
Si imi pare rau ca te-ai decis sa pleci.
Daca stiti pe cineva care isi doreste un forum spuneti pentru ca sunt gata sa dau functia mea de administrator(dar sa aiba calitatile necesare)
Namiko
Namiko
Admin
Admin

feminin
Numarul mesajelor : 601
Varsta : 30
Localizare : Bucuresti
Respectarea regulilor : Plecari 111010
Inscriere : 27/12/2007

https://j-effect.forumgratuit.ro

Sus In jos

Plecari Empty Re: Plecari

Mesaj Scris de Akaete Vin Apr 18, 2008 11:08 pm

off:emo?Me is not emo.(am labelul emo...dar nu sunt)
on:
dany imi pare rau p/u parerea ta formata,demo...as vrea sa-ti spun ca chestiile astea(if u are sweet,me is sweet to,stufful de la av&sig etc.)sunt ceva absolut normal pe un forum.E o chestie care nu se va schimba niciodata,so...nu mi se pare un motiv bun.Sorry.Next,nu mi se pare ca faza cu froggy era vina lui mih.Chiar deloc.So...what can I say?Spamul e spam,regulile trebuie respectate and stuff.Insa daca froggy era incepatoare trebuia doar de explicat.Asta e.Nu e ea de vina ca nu stie ce e aia spamul,nu e momo-chan de vina ca froggy nu stie ce aia spamul,ne?Urmatorul lucru:An Cafe.Ai tot dreptul sa-ti exprimi parerea despre ei,insa,te rog,nu intr-un mod atat de brutal.Cinstit,e dureros sa citesti asa lucruri despre cineva care-ti place,ne?Mai ales,in cazuri ca la mine,momo-chan sau happy_berry,trupa este preferata.Asa ca e destul de aiurea sa vezi cum cineva ii compara cu gay&stuffuri de astea.Insa parerea mea este ca nu a fost frumos din partea lui momo-chan sa iti zica asa,insa nici sa spui asa lucruri atat de obijduitor nu e bine.
Chestia cu barfitul e ceva permanent,nu se poate evita.Sunt sigura ca si eu sunt barfita de multi de aici,asa cum e si cu toti ceilalti...
Imi pare totusi rau ca vrei sa pleci si ca daca ti-ai facut vreo impresie rea despre un membru anume(si-ti zic ca momo-chan chiar e un om super) sau daca ti-ai schimbat impresia despre forum.Si scuze daca te-am suparat cu ceva.
On ink o da:voi lipsi un timp...pedepsiiiita!
Akaete
Akaete
Membru avansat
Membru avansat

feminin
Numarul mesajelor : 601
Varsta : 35
Localizare : World of Dark Angels
Stare de spirit : depressed
Inscriere : 25/02/2008

Sus In jos

Plecari Empty Re: Plecari

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 1 din 3 1, 2, 3  Urmatorul

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum