J-effect
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

stilul forumului

+14
roses_of_doom
Byo.Shin
Ryuk
Lina Inverse
magicb
...::kagome_chan::...
Myu~ai
Naive
Squall
mih
Tourniquet
daniela
Kikyo
Namiko
18 participan?i

Pagina 3 din 3 Înapoi  1, 2, 3

In jos

stilul forumului - Pagina 3 Empty Re: stilul forumului

Mesaj Scris de roses_of_doom Lun Mai 19, 2008 7:48 pm

Wooow... a absolut....tare!
Yeah... Byo.Shin are dreptate . Totul e verde si negru si...apar niste butoane albastre
^____^ Dar...in rest.... yaaaay...il adooor!
roses_of_doom
roses_of_doom
Membru
Membru

Numarul mesajelor : 165
Varsta : 26
Inscriere : 05/04/2008

Sus In jos

stilul forumului - Pagina 3 Empty Re: stilul forumului

Mesaj Scris de w_merc Sam Mai 24, 2008 10:53 am

deci... probabil s'a schimbat cand am fost eu plecat sau prin cine stie ce si cum mana a sortii dar stilul de acum e cu mult sub cel di'nainte ( asta e parerea mea... n'am ce'i face )...

deeeci... e multe... le pun cu numere

1. culorile: culorile... poate ca erau cam intunecate inainte, dar acum nu mai contrasteaza nimic... dupa ceva vreme incepa sa devina obositoare. macar dac'ar fi griul mai gri ... ceea ce nu e de bine. deloc. nici partile din header nu ajuta... macar pune niste butoane la alea cu "Acasa Portal Calendar (...) Mesagerie Deconectare" dac'ar fi rosii... sau albastre ar fi mult mai bine

2. am observat c'a fost setat ca fiecare sub-thread sa aibe propria fereastra... asta e bine. dar cand esti in el nu ai acele link'uri deaspura thread'ului si singurul mod sa te'ntorci e sa dai back sau sa dai scroll pana jos, unde sa dai pe acasa ( sau sa dai acasa sus )... si chestiile astea sunt mult mai obositoare ( eu s'asa aveam reflex sa dau pe cele de deasupra thread'ului )

3. daca un topic are mai multe pagini, atunci le arata in dreapta, la capatul casutei dedicate numelui lui... nasol rau, oameni buni... de vreo 5 ori am observat ca am intrat pe prima pagina, desi erau mai multe si nu ma interesa doar ce era nou... nu bate deloc la ochi, ceea ce ar cam trebui sa faca

4. imi place, insa bara aia cu cat a respectat un oarecare anume regulile. that's a good thing

5. restul schimbarilor par minore si inca nu ma afecteaza, avand in vedere ca nu's acasa... am sa continui, poate, cand ajung, cu astea
w_merc
w_merc
Membru
Membru

masculin
Numarul mesajelor : 136
Varsta : 32
Localizare : mori!
Stare de spirit : MORI!!!
Inscriere : 13/05/2008

http://vladw.blogspot.com/

Sus In jos

stilul forumului - Pagina 3 Empty Re: stilul forumului

Mesaj Scris de Tourniquet Sam Mai 24, 2008 12:24 pm

oke.....am net..deci o sa mai intru si eu pe forum(rei tu sti ca nu mai sunt fana a forumurilor deci sa nu ai pretentii de la mine)

deci am si eu cateva...neplaceri..dar poate si placeri

1. banneru e cam..hmm.. intr-o parte.....apare un pic cam aiurea

2.nu imi plac culorile...prea "aprinse" desi e alb si gri....dar nu imi plac.e....dar cred ca m-as putea obijnui,oarecum

3.e ingeioasa ideea cu 'respectarea regulilor'

4. cuvintele,cand scriu sa dau raspuns,parca se leg intre ele...nici nu imi pot da seama daca am scris gresit sau nu Neutral

5.nu imi place ca avatarul e deasupra la titlul membrului .....era maid ragutz jos...


sorry pentru greseli dar am zis ca nu pot distinge unde am scris gresit sau nu Neutral


EDIT: damn...dar ca sa ajung in profil trebuie sa apas pe mesagerie??=)) mie asa imi merge...Neutral ce aiurea Neutral
Tourniquet
Tourniquet
Moderator
Moderator

feminin
Numarul mesajelor : 1534
Varsta : 31
Localizare : Adjud
Stare de spirit : mai conteaza??
Inscriere : 02/02/2008

http://darkicewolf.piczo.com

Sus In jos

stilul forumului - Pagina 3 Empty Re: stilul forumului

Mesaj Scris de daniela Sam Mai 24, 2008 1:43 pm

iii... me likes... adik, nu conteaza cum arata, ci persoanele de pe forum.
nu-mi pasa ca titlul e nu mai stiu eu unde, culorile, tema...
>Very Happy< eu zic ca e un progres.
^^ negru, alb, ce conteaza? acum e intre dar vad ca nici asa nu le convine celorlalti.
a fost o surpriza draguta sa vad nishte schimbari pe aici, caci nu prea am mai avut timp sa intru.

>Very Happy< hugs
daniela
daniela
V.I.P
V.I.P

feminin
Numarul mesajelor : 2384
Varsta : 31
Localizare : Iasi
Stare de spirit : monkey-maddness XD
Inscriere : 01/01/2008

Sus In jos

stilul forumului - Pagina 3 Empty Re: stilul forumului

Mesaj Scris de w_merc Dum Mai 25, 2008 12:45 am

e bine sa nu'ti pese... dar cu cat arata mai bine cu atat va veni mai multa lume

si in starea in care e acum... si conteaza daca e negru sau alb... in functie de asta ( alb / negru ) vei avea 3 dioptrii sau 3.25 dioptrii la 50 de ani... si, judecand dupa asta, iti dai seama ca, chiar nu merita, desi nu pare mare lucru...

da' va rog eu, va implor !!!!!!!!!!!! faceti ceva cu chestia paginarea topic'urilor pe dreapta... ~X( nu le mai suport !! dac'as fi fost emo mi'ar fi venit sa ma tai de fiecare data cand as fi intrat gresit... si pana acum ma veti fi avut pe constiinta Sad
w_merc
w_merc
Membru
Membru

masculin
Numarul mesajelor : 136
Varsta : 32
Localizare : mori!
Stare de spirit : MORI!!!
Inscriere : 13/05/2008

http://vladw.blogspot.com/

Sus In jos

stilul forumului - Pagina 3 Empty Re: stilul forumului

Mesaj Scris de mih Dum Mai 25, 2008 3:55 am

la naiba si pt numele lu D-zeu! negru e najpa. pe bune.
si ma dor ochii de la el...m-am saturat de negru. si nu cred ca sunt singura. putin imi pasa de contraste si nu aspectu conteaza ci continutu.. important e sa fie odihnitor ca sa poti sa iti iei ce trebuie de pe forum[la capitolu' anime] si simplu ca sa se incarce usor. ca nu da nimeni note pe valoarea artistica.

sincer ma doare undeva de treburile astea si m-am saturat pana in vf-u' capului si o palma mai sus de atatea neintelegeri la capitolu' skin. de parca ar veni mai multi daca e cine stie ce. intelegeti si voi: orice skin e pe hitskin[situ'] e najpa. facem si noi ce putem. dar cum majoritatea avem gusturi diferite [ceea ce intr-un fel e bine...ajuta la diversitatea pe forum] normal ca niciodata nu vom fi de acord cu imaginea forumului.
cum si io si rei lasam de la noi[daca era dupa mine forumu' era roshu sau roz...sau portocaliu ^^] asa si voi. asa ar trebui..de fapt.
nu mai comentez nimic. atata spun: facem ce putem...si la o adica am vazut si forumuri mai ingrozitoare. si mi se pare o porcarie sa aveti pretenti la skin cand nici nu postati la anime. si nu putem sa punem[cum a sugerat m-chan mai demult] previewuri ale temelor. vreua sa spun: sunt 11 pagini! si nu e ca la myforum sau 3Xforum. si cine puii mei sta sa faca screen shot pt fiecare. si adminii au viata lor.
sunt o groaza de forumuri extra-populate si nu face nimeni mofturi la aspect.
eh. ma rog.
nu vreau sa par nici ipocrita[desi sunt] nici incuiata.
dar pt a mia oara:nu imaginea conteaza...atata timp cat e citibil. 8-|

puoni: butoanele apareau cu vreo 2 cm mai la dreapta. acuma la skinu asta nuj[daca-l mai skimbam odata io nu mai intru pe forum] in fine...

ps: daca prind vreunu ca se ofenseaza ii dau cu hitskinu'n cap X(
deah..subiectu' e ca sa iti dai cu parerea ...dar daca te apuci si citesti de la capat...ajungi personal sa crezi ca devine penibil. aja e bine da' parca aia nu e kiar ok...mdah e mijto dar lipsejte ceva....etc.
*sigh*[simteam nevoia sa urlu undeva]
mih
mih
Admin
Admin

feminin
Numarul mesajelor : 1168
Varsta : 31
Localizare : Yakuza
Stare de spirit : exista?
Respectarea regulilor : stilul forumului - Pagina 3 111010
Inscriere : 03/02/2008

http://pakemono-chan.deviantart.com

Sus In jos

stilul forumului - Pagina 3 Empty Re: stilul forumului

Mesaj Scris de w_merc Dum Mai 25, 2008 10:37 am

really pe mine numa chestia cu unde apar numerotarile paginilor ma deranja intr'adevar... si eu tot de contrast ziceam. si, despre butoane... vezi cat de bine erau alese culorile ? nici n'am putut sa le vad X_X, acolo la 2 cm mai in dreapta Neutral

hug

nu ne parasi !!!

plus... pentru ca mie'mi place negru, cu toate astea nu vroiam sa zic asa. stii ca nu mai dormisem de 3 zile si, mnah... e totusi forum de anime :-?... anime'urile e colorate ^^
dar vroiam sa zic ca verde + gri deschis bine = :-ss Sad((
the sleepy me a scris: si conteaza daca e negru sau alb... in functie de asta ( alb / negru ) vei avea 3 dioptrii sau 3.25

prin aia spuneam de efectul general pe care'l lasa forumul ( de forum deschis la culoare sau inchis : ) ) )... deci. puneti orice culori, dar sa fie inchise la culoare si sa se potriveasca cu bannerul
w_merc
w_merc
Membru
Membru

masculin
Numarul mesajelor : 136
Varsta : 32
Localizare : mori!
Stare de spirit : MORI!!!
Inscriere : 13/05/2008

http://vladw.blogspot.com/

Sus In jos

stilul forumului - Pagina 3 Empty Re: stilul forumului

Mesaj Scris de Myu~ai Lun Mai 26, 2008 9:21 am

Chiar dak eu una sunt un pic anti-negru,nu ptr k nu-mi place culoarea ci ptr k la un forum nu "da bine",noul look al forumului chiar imi place.In primul rand bannerul e f kawaiio iar verdele e una din culorile mele preferate *.*
In plus chiar se potriveste bannerul cu template-ul,mai ales k intr-ul fel se transmite ideea de "gangsta" Mda,mie asta-mi inspira o.O
Concluzia ar fi...um..e bine asa cum e dar nu ptr o perioada indelungata ^^'
Myu~ai
Myu~ai
FanClub Death Note
FanClub Death Note

feminin
Numarul mesajelor : 108
Varsta : 32
Localizare : In a tragedy
Stare de spirit : who the hell cares?
Inscriere : 06/02/2008

Sus In jos

stilul forumului - Pagina 3 Empty Re: stilul forumului

Mesaj Scris de mih Lun Mai 26, 2008 9:25 am

totul e ok la mine. dar efectiv nu vad banneru. :-??
atat. in loc de banner vad o tampenie cu un x incadrat si J-effect langa..e aiurea..

eh anyway nu mai conteaza.
e perfect si aja.

wow....s-a rezolvat.
^^ acum e absolut perfect O.O
mih
mih
Admin
Admin

feminin
Numarul mesajelor : 1168
Varsta : 31
Localizare : Yakuza
Stare de spirit : exista?
Respectarea regulilor : stilul forumului - Pagina 3 111010
Inscriere : 03/02/2008

http://pakemono-chan.deviantart.com

Sus In jos

stilul forumului - Pagina 3 Empty Re: stilul forumului

Mesaj Scris de magicb Lun Mai 26, 2008 3:49 pm

Myu~ai a scris:Chiar dak eu una sunt un pic anti-negru,nu ptr k nu-mi place culoarea ci ptr k la un forum nu "da bine",noul look al forumului

sunt de acord cu tine, desi asta nu e o plangere si nici nu am zis sa schimbati, imi place.
dar pe mine ma dor ochii de la negru...pare imposibil adica dah...dar eu sunt copil crescut cu lumina naturala Shocked
magicb
magicb
FanClub Death Note
FanClub Death Note

feminin
Numarul mesajelor : 609
Varsta : 36
Localizare : miau
Stare de spirit : vreau sa dorm :|
Inscriere : 03/02/2008

http://magicb-diary.blogspot.com

Sus In jos

stilul forumului - Pagina 3 Empty Re: stilul forumului

Mesaj Scris de Byo.Shin Lun Mai 26, 2008 4:06 pm

Ador noul look, mai ales banner-ul e atat de reusit. Imi place si negrul acesta, parca e un negru mai luminos.... nu stiu cum sa-i zic >.< pot doar sa zic ca-mi place mult.
Byo.Shin
Byo.Shin
Membru nou
Membru nou

Numarul mesajelor : 40
Varsta : 30
Inscriere : 18/05/2008

Sus In jos

stilul forumului - Pagina 3 Empty Re: stilul forumului

Mesaj Scris de magicb Lun Mai 26, 2008 4:18 pm

da..am uitat sa zic ce cred de banner
e destul de frumos(sincer, imi place daor tipul...imi inspira aroganta), imi placea mai mult celalalt, era mai simplu
"simplitatea e sofisticarea extrema"
magicb
magicb
FanClub Death Note
FanClub Death Note

feminin
Numarul mesajelor : 609
Varsta : 36
Localizare : miau
Stare de spirit : vreau sa dorm :|
Inscriere : 03/02/2008

http://magicb-diary.blogspot.com

Sus In jos

stilul forumului - Pagina 3 Empty Re: stilul forumului

Mesaj Scris de Tourniquet Sam Iun 07, 2008 7:06 pm

bannerul e fffffffffoarte reusit....(tinand cont ca eu sunt paralela cu photoshopul)...si stilul e ok...e amestecatura de nuante de gri... desi cred ca era mai frumos negru,pur :-" (pentru mine)
Tourniquet
Tourniquet
Moderator
Moderator

feminin
Numarul mesajelor : 1534
Varsta : 31
Localizare : Adjud
Stare de spirit : mai conteaza??
Inscriere : 02/02/2008

http://darkicewolf.piczo.com

Sus In jos

stilul forumului - Pagina 3 Empty Re: stilul forumului

Mesaj Scris de mih Vin Iul 25, 2008 5:30 pm

ook folks..ne gandeam ca ar fi o idee buna sa mai schimbam lookul forumului[personal m-am saturat de culori reci >_>]. so..ce ziceti de tema asta? o sa schimb si iconurile[cand o sa am ceva de pun in loc... si avem disperata nevoie de banner TT_TT
sa vina cineva cu o sugestie... kaos

sau daca aveti vreo tema mai buna[rentabila] in cap >_>.
ps:poate or intra mai multi daca se mai schimba atmosfera funebra n_n


edit: bannerul e de rezerva. <_<


Ultima editare efectuata de catre mih in Vin Iul 25, 2008 5:40 pm, editata de 1 ori
mih
mih
Admin
Admin

feminin
Numarul mesajelor : 1168
Varsta : 31
Localizare : Yakuza
Stare de spirit : exista?
Respectarea regulilor : stilul forumului - Pagina 3 111010
Inscriere : 03/02/2008

http://pakemono-chan.deviantart.com

Sus In jos

stilul forumului - Pagina 3 Empty Re: stilul forumului

Mesaj Scris de daniela Vin Iul 25, 2008 5:40 pm

nu era asa de funebra... era pur si simplu 'boring' si o vedeai cam peste tot culoarea aia....:-?? arata bn acum... e o atmosfera mai calduroasa dar sper sa gasesti ceva bun pt 'banner' sau cum se mai cheama... s-ar putea sa am eu... am sa caut prin calculator Rolling Eyes nu stiu ce vor zice baietii despre culoarea asta dar, cum am mai spus, era mai bn daca fiecare putea sa isi aleaga tema forumului ca sa nu mai fie certuri. ^^"
daniela
daniela
V.I.P
V.I.P

feminin
Numarul mesajelor : 2384
Varsta : 31
Localizare : Iasi
Stare de spirit : monkey-maddness XD
Inscriere : 01/01/2008

Sus In jos

stilul forumului - Pagina 3 Empty Re: stilul forumului

Mesaj Scris de mih Vin Iul 25, 2008 5:43 pm

dar nu se poate. adica..pe 3xforum sau ceva de gen se putea. dar aici nu se poate. sunt muuuuuulte [daca ma intelegi.] enorm de multe. si nu pot sa le pun pe forum decat printrun screen shot. c'mon..ar dura secole >_>.
repet: banneru e najpa/de rezerva/aiurea...samd=>faceti si voi ceva TT_TT
in leg cu baietii: smiliejapan nu au mai intrat de secole[in afara de puoni aka w_merc desigur] ^^
mih
mih
Admin
Admin

feminin
Numarul mesajelor : 1168
Varsta : 31
Localizare : Yakuza
Stare de spirit : exista?
Respectarea regulilor : stilul forumului - Pagina 3 111010
Inscriere : 03/02/2008

http://pakemono-chan.deviantart.com

Sus In jos

stilul forumului - Pagina 3 Empty Re: stilul forumului

Mesaj Scris de daniela Vin Iul 25, 2008 5:46 pm

um... e putin tomnatic... ceea ce imi da o idee...^^cauta ceva de genul daca gasesti...:-? ar trebui sa fie pe undeva... ma intreb pe unde hiberneaza rei...:-? te-a lasat de una singura >.< dar e in regula si asa(tema forumului)...:-??
daniela
daniela
V.I.P
V.I.P

feminin
Numarul mesajelor : 2384
Varsta : 31
Localizare : Iasi
Stare de spirit : monkey-maddness XD
Inscriere : 01/01/2008

Sus In jos

stilul forumului - Pagina 3 Empty Re: stilul forumului

Mesaj Scris de mih Vin Iul 25, 2008 5:55 pm

uhuum!! sa stii. tomnatic era cuvantu^^. crem-rozaliu asta de pe fundal da impresia[nu jtiam cum sa ii zic =_=']. acum trebuie sa plec TT_TT[am chimie la 6.]
m-chan, daca gasesti ceva dragut ca banner poti sa il pui la rubrica asta, si eventual o sa il puna rei[cred ca intra mai incolo >_>] sau tahrik[daca poate..nu ma pricep la ce permisiuni au moderatorii n.n

oricum apreciez ca inca mai postezi pe forum ^^.
hug
mih
mih
Admin
Admin

feminin
Numarul mesajelor : 1168
Varsta : 31
Localizare : Yakuza
Stare de spirit : exista?
Respectarea regulilor : stilul forumului - Pagina 3 111010
Inscriere : 03/02/2008

http://pakemono-chan.deviantart.com

Sus In jos

stilul forumului - Pagina 3 Empty Re: stilul forumului

Mesaj Scris de daniela Vin Iul 25, 2008 6:22 pm

yeah, well...^^" a plouat si a tunat si fulgerat si...nu aveam voie sa intru...TT.TT si am fost si bolnava plus ca trebuia sa imi fac temele de vacanta si voi fi plecata in vizita dar sper sa intru pe calculatorul lor...

in leg cu imaginea aia... aveam pe calculator cateva dar sunt asa de multe si amestecate... in cautarea mea am gasit niste poze cu mih mica, poze cu personajele din h2o la care se uita soramea si tot felul de avatare si porcarii... am gasit cateva dar nu prea se potrivesc... unele care mergeau aveau deja ceva scris acolo si nu prea puteai sa scapi de ce scria acolo.

nu stiu cat de buna e asta..>.< da clic pe imagine:
stilul forumului - Pagina 3 Hello_10

si mai erau vreo 4 dar nu se incarcau din care una se potrivea de minune...dar...:-?? vi le trimit cand intrati pe mess
daniela
daniela
V.I.P
V.I.P

feminin
Numarul mesajelor : 2384
Varsta : 31
Localizare : Iasi
Stare de spirit : monkey-maddness XD
Inscriere : 01/01/2008

Sus In jos

stilul forumului - Pagina 3 Empty Re: stilul forumului

Mesaj Scris de mih Dum Aug 03, 2008 3:09 am

kyaaaaaaaaaa....~
voi schimba rozul. am gasit un portocaliu foarte dragut si calmant. ca sa nu va mai streseze rozul >_>. in principiu...bannerul e varza dar ce naiba sa fac daca sunt varza in domeniu? ~x(...
o sa mearga portocaliu ala cu asta de pe banner.
de ce n-am schimbat culoarea inca? pt ca nu eu sunt creatoru' forumului...so n-am dreptu >_>
iertati-ma ca nu l-am facut io..[ironic vorbind].
cand intra rei: vezi ca e pe pagina 3 parca:-? pe hitskin. e unu portocaliu dar vezi ca nu cel cu haruki suzumiya ca banner. sper sa te descurci si sa-ti placa.
cam atata pot sa fac >_>.
si repet: veniti cu sugestii "vii" de bannere si il vom alege pe cel mai bun. si m-chan..poza e foarte draguta dar trebuie editata muuult. si eu nu ma pricep TT_TT. oi edita io desene de ale mele..dar la gfx-uri imi sta in gat.[scuze exprimarea]in fine..nu ma pricep si punct.
totusi..poate se ofera cineva sa o faca banner.
mih
mih
Admin
Admin

feminin
Numarul mesajelor : 1168
Varsta : 31
Localizare : Yakuza
Stare de spirit : exista?
Respectarea regulilor : stilul forumului - Pagina 3 111010
Inscriere : 03/02/2008

http://pakemono-chan.deviantart.com

Sus In jos

stilul forumului - Pagina 3 Empty Re: stilul forumului

Mesaj Scris de Namiko Dum Aug 03, 2008 9:54 pm

mie chiar imi place banneru'
adica e vara,e cald ,doar nu punem negru :-?
si poza de la m-chan e frumoasa ,dar e bine asa

dau edit cand gasesc portocaliu confused
Namiko
Namiko
Admin
Admin

feminin
Numarul mesajelor : 601
Varsta : 30
Localizare : Bucuresti
Respectarea regulilor : stilul forumului - Pagina 3 111010
Inscriere : 27/12/2007

https://j-effect.forumgratuit.ro

Sus In jos

stilul forumului - Pagina 3 Empty Re: stilul forumului

Mesaj Scris de megumi@haruko_haru307 Lun Aug 04, 2008 5:49 pm

ador ador ador ador kaos-pinky e super!!! e calm!!! e vara!!! un singur cuv. SUPERBUS!!! kaos-hellokitty
megumi@haruko_haru307
megumi@haruko_haru307
Membru
Membru

feminin
Numarul mesajelor : 127
Varsta : 30
Localizare : world of darkness
Stare de spirit : I'm so sad :'(
Respectarea regulilor : stilul forumului - Pagina 3 221010
Inscriere : 07/06/2008

http://darknees-307-cat.hi5.com

Sus In jos

stilul forumului - Pagina 3 Empty Re: stilul forumului

Mesaj Scris de w_merc Sam Aug 09, 2008 2:36 pm

ar fi o idee ca toate literele banner'ului sa fie de aceeasi culoare, dap Very Happy... da' nu v'o dau eu...

EDIT: e genial noul look!
w_merc
w_merc
Membru
Membru

masculin
Numarul mesajelor : 136
Varsta : 32
Localizare : mori!
Stare de spirit : MORI!!!
Inscriere : 13/05/2008

http://vladw.blogspot.com/

Sus In jos

stilul forumului - Pagina 3 Empty Re: stilul forumului

Mesaj Scris de Shihakii Joi Sept 16, 2010 9:32 pm

mdap scuze ca raspund asa tarziu.....defapt azi m.am inregistrat^^...
am gasit forumul din intamplare.. m.am uitat peste, pot sa zic ca subiectele sunt interesante, membrii sunt draguti ..^.^
dar infatisarea lasa de dorit... este pacat sa lasi o simpla tema.... fa un logo.. cauta un fond.. este foarte usor.
Iconul de la categorii il poti face mic, trebuie sa setezi ceva la tema. ( si cand spun mic ma refer ca poti pune o imagine ~.^.. dar sa nu fie imensa ca sa lase loc intre categorii.. asta e parerea mea, ar parea prea mare..)

Asa deci.. cum ziceam este simplu..



PS: te rog nu te supara, Rei.. si restul adminilor,imi pare rau ca am criticat atat, dar chiar este pacat sa il lasi asa.. ma gandesc ca din contra, parerile si sugestiile sunt constructive ....daca va deranjeaza stergeti mesajul..


cyaaaa
Shihakii
Shihakii
Membru nou
Membru nou

Numarul mesajelor : 12
Varsta : 84
Inscriere : 16/09/2010

Sus In jos

stilul forumului - Pagina 3 Empty Re: stilul forumului

Mesaj Scris de Aki Sam Noi 13, 2010 2:08 am

Okay, sunt de acord cu Shihakii. Forumul ar arata mult mai bine daca ati face un logo care sa il reprezinte si sa mearga cu skinul actual (asta in cazul in care vreti sa il pastrati).

Mie imi place ca e pe negru si asta ar fi un aspect pe care l-as pastra, dar nu imi prea place albastrul textului. Aici cred ca mai poate fi lucrat putin. Este putin cam obositor (well, pentru unii poate fi obositor si fundalul, dar cred ca acest contrast e mai rau)

Portalul este cam gol. Adica in acel spatiu din centru se poate pune ceva. Reguli, informatii despre forum... Nu stiu, ceva care sa priveasca direct forumul (nu gfx, fictions si alte d-astea).

Altceva? Nu stiu acum, dar daca mai observ ceva, I'll be back.
Aki
Aki
Admin
Admin

feminin
Numarul mesajelor : 17
Varsta : 31
Respectarea regulilor : stilul forumului - Pagina 3 111010
Inscriere : 27/03/2010

http://blue-universe.forumer.ro/

Sus In jos

stilul forumului - Pagina 3 Empty Re: stilul forumului

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 3 din 3 Înapoi  1, 2, 3

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum